SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Ilona Ostrowska pokazała zdjęcie syna

Ranczo. Ilona Ostrowska pokazała zdjęcie syna

03.06.2016, godz. 11:37
Ranczo 8 sezon. Lucy (Ilona Ostrowska)
Ranczo 8 sezon. Lucy (Ilona Ostrowska) foto: AKPA, East News

Ilona Ostrowska, czyli Lucy z serialu "Ranczo", pod koniec marca urodziła syna, ale dopiero teraz pochwaliła się zdjęciem dziecka. Na Facebooku Ilony Ostrowskiej pojawiło się urocze zdjęcie stópek maluszka. To pierwszy raz kiedy gwiazda "Rancza" oficjalnie potwierdziła, że drugi raz została mamą. Wcześniej nie chciała komentować informacji o porodzie i narodzinach syna, nie mówiła też o ciąży.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVP1

Ilona Ostrowska została drugi raz mamą pod koniec marca, tuż przed Świętami Wielkanocnymi. Synek aktorki z "Rancza" i jej partnera, muzyka Patryka Stawińskiego, urodził się w warszawskim szpitalu przy ulicy Karowej.

Od dnia porodu Ilona Ostrowska ani razu nie pochwalił się w mediach, że jej syn jest już na świecie. Tę radosną nowinę potwierdziła jednak na swoim profilu na Facebooku gdzie zamieściła pierwsze zdjęcie dziecka. Oczywiście serialowa Lucy z "Rancza" nie zdradziła jak jej syn ma na imię, ale i tak pod wzruszającą fotką pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami od fanów aktorki.

Patrz: Ranczo. Katarzyna i Cezary Żakowie rozwodzą się? Aktorzy komentują plotki o rozstaniu

Przez cały czas trwania ciąży Ilona Ostrowska unikała oficjalnym wyjść. W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Pani" unikała odpowiedzi na pytania o jej życie prywatne. Skupiła się tylko na tych dotyczących kariery i zawodowych planów. Nie chciała nawet powiedzieć czy urodzi syna czy córkę.

Patrz: Ranczo. Magdalena Waligórska bierze ślub w Rzymie

Ze względu na ciążę Ilony Ostrowskiej w 10 sezonie "Rancza" scenarzyści wysłali jej bohaterkę do USA. Aktorka przez większość 10 serii, którą widzowie zobaczą w TVP1 od września 2016 będzie przebywać za granicą, z dala od ukochanego męża Kusego (Paweł Królikowski), ale wróci do Wilkowyj na Święta Bożego Narodzenia.

Ilona Ostrowska oprócz niespełna 2-miesięcznego syna ma też 10-letnią córkę Miłosławę z małżeństwa z reżyserem Jackiem Borcuchem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: