SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Elżbieta Romanowska zakochana? Jola z Rancza pokazała się z chłopakiem

Ranczo. Elżbieta Romanowska zakochana? Jola z Rancza pokazała się z chłopakiem

25.05.2016, godz. 10:45
Elżbieta Romanowska i jej chłopak
Elżbieta Romanowska i jej chłopak foto: AKPA

Elżbieta Romanowska, gwiazda serialu "Ranczo" znalazła miłość? Kilka dni temu aktorka, która zdobył olbrzymią popularność jako Jola z "Rancza" po raz pierwszy pokazała się z chłopakiem. I choć jeszcze niedawno mówiła, że jest samotna, to w towarzystwie tajemniczego mężczyzny wyglądała na zakochaną i szczęśliwą.

Elżbieta Romanowska nie wygrała 5 edycji "Tańca z gwiazdami", ale mimo to z jej twarzy nie znika uśmiech. Czy za jej świetnym samopoczuciem kryje się miłość? Krążą plotki, że serialowa Jola z "Rancza" jest zakochana, a dowodem na to, że u jej boku pojawił się nowy mężczyzna są zdjęcia z "Wielkiej Gali Gwiazd Plejady". Aktorka pojawiła się na imprezie w towarzystwie przystojnego bruneta. I od razu wzbudziła poruszenie wśród fotoreporterów, bo dotąd słynęła z tego, że przychodziła na tego typu wydarzenia sama.

Patrz: Ranczo. Magdalena Waligórska bierze ślub w Rzymie

Nie dość, że po morderczych treningach do "Tańca z gwiazdami" Elżbieta Romanowska zachywca szczuplejszą sylwetką, bo przecież sporo schudła, to jeszcze wygląda promieniała u boku mężczyzny, który pozował z nią do zdjęć na czerwonym dywanie. Czy tajemniczy towarzysz Elżbiety Romanowskiej jest jej chłopakiem? Wiele na to wskazuje, ale gwiazda "Rancza" nie wypowiedziała się jeszcze na ten temat.

Przeczytaj: Ranczo. Ksiądz Maciej z Rancza ojcem! Mateusz Rusin bierze ślub

- Jestem sama, ale nie samotna. Dla jednego jestem singielką, dla innego starą panną - mówiła kilka tygodni temu w wywiadzie dla magazynu "Show".Zapewne przt kolejnej imprezie, na której pojawi się Elżbieta Romanowska okaże się czy mężczyzna, którego ostatnio pokazała jest jej partnerem.

A wszystkim fanom Joli z "Rancza" przypominamy, że nowe odcinki 10 sezonu serialu będzie można oglądać już od września 2016 w każdą niedzielę o godz. 20.25 w TVP1. W 10 serii "Rancza" na pewno nie zabraknie Joli i jej męża Pietrka (Piotr Pręgowski).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: