SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Cezary Żak i Paweł Królikowski nie chcą wracać do Rancza

Ranczo. Cezary Żak i Paweł Królikowski nie chcą wracać do Rancza

10.09.2016, godz. 03:00
Ranczo - Cezary Żak, Raweł Królikowski
Ranczo - Cezary Żak, Paweł Królikowski foto:

Nie tego się spodziewaliśmy po aktorach grających główne role w serialu "Ranczo"! Paweł Królikowski (55 l.), czyli Kusy, oraz Cezary Żak (55 l.) grający bliźniaków księdza i wójta, cieszą się, że zakończyli pracę na planie hitu TVP 1. Stawia to pod wielkim znakiem zapytania przymiarki do kontynuowania produkcji i nowego 11 sezonu.

Niedawno Telewizja Polska zdecydowała, że pokazywana właśnie 10 seria popularnego serialu będzie ostatnia. Jednak wśród producentów powstał pomysł, by jednak nie zamykać "Rancza", które w kraju ma kilkumilionową rzeszę fanów.

Patrz: Ranczo 10 sezon. Wielkie zmiany w Wilkowyjach. Kusy będzie miał romans?

Okazuje się jednak, że główni bohaterowie wcale się do tego nie palą. Wręcz cieszą się, że skończyli tam pracę. - Z tym serialem już się rozstaliśmy na dobre. Po zakończeniu produkcji poczułem ulgę. Dlatego, że dość mocno byłem z nim związany i to nie tylko ja, ale też cały zespół aktorski i realizacyjny. Do tego ja miałem szczególną, przyjacielską więź z Iloną Ostrowską, która grała Lucy. Zawsze powtarzałem, że mieliśmy z Iloną szansę opowiedzenia najpiękniejszej bajki o miłości. I zrobić tak, żeby to zaangażowanie emocjonalne nie straciło szczerości i piękna artystycznego przekazu - takich, na jakie może aktor się zdobyć, grając w serialu - to jest obciążające. Nie umieliśmy w pewnym momencie już bez wzruszenia grać tych scen. "Ranczo" przestało być obowiązkiem zawodowym, a zaczęło też być czymś osobistym. Więc dobrze, że ta najpiękniejsza bajka o miłości znalazła swój finał - powiedział Królikowski.

Zobacz: Ranczo 10 sezon. Za kulisami ostatniej serii. Jaki będzie koniec Rancza? - WIDEO

- Etap się zamknął i w historii tych bohaterów, moim prywatnie i kilku aktorów. To 11 lat pracy. To dużo - dorzucił Żak. Mamy jednak nadzieję, że to nie ostatnie słowo...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: