SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Cezary Żak dzięki roli wójta i księdza zarobił 4 miliony

Ranczo. Cezary Żak dzięki roli wójta i księdza zarobił 4 miliony

05.01.2016, godz. 10:55
Ranczo 9 sezon. Michałowa (Marta Lipińska), biskup Kozioł (Cezary Żak)
Ranczo 9 sezon. Michałowa (Marta Lipińska), biskup Kozioł (Cezary Żak) foto: AKPA

Któż go w Polsce nie zna?! Cezary Żak (55 l.) to przecież wielka gwiazda serialu "Ranczo". Okazuje się, że znany aktor wcale nie uważa tej produkcji za coś wyjątkowego w swojej karierze. - Nie zwiększyło to mojej popularności. Serial był raczej dobrą zabawą - wyznał Żak, który przez blisko 10 lat pracy przy hicie TVP zarobił, bagatela, 4 mln zł!

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki jesienią 2016 w TVP1

To był wyjątkowy serial w karierze Cezarego Żaka. W "Ranczu" zagrał podwójną rolę - wójta i proboszcza, skłóconych braci bliźniaków, władających mieszkańcami Wilkowyj.

W sumie na planie od 2006 r. spędził około 400 dni. Inkasując za każdy dzień 10 tys. zł. Jednak aktor wcale nie uważa tego serialu za coś wyjątkowego czy specjalnie znaczącego w swoim dorobku. Myślami wraca do czasów "Miodowych lat", kiedy to uzyskał ogólnopolską popularność.

Patrz: Ranczo 10 sezon. Lucy wyjeżdża do USA, ale Ilona Ostrowska nie odchodzi z Rancza

- "Ranczo" nie zwiększyło mojej popularności, ponieważ byłem już po jednym serialu, "Miodowe lata", i ona była tak wysoka, że bardziej się nie dało. Serial był raczej dobrą zabawą - powiedział w wywiadzie dla portalu interia.pl.

Taka wypowiedź może zadziwić niejednego fana "Rancza". Hit TVP1 osiągał nawet oglądalność powyżej 8 mln widzów przy blisko 40-procentowym udziale w rynku. O takich wynikach polsatowskich "Miodowych lat" nie mogło być mowy. O zarobkach nie wspominając. Cztery miliony zł robi przecież wrażenie.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Były wójt Kozioł prezydentem Polski

Być może to tylko taka kokieteria Żaka. Pojawiły się bowiem informacje o przymiarkach do kontynuacji losów mieszkańców Wilkowyj. Czyżby więc aktor myślał o podwyższeniu stawki?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: