SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo. Cezary i Katarzyna Żakowie o pożegnaniu z Ranczem

Ranczo. Cezary i Katarzyna Żakowie o pożegnaniu z Ranczem

19.05.2016, godz. 10:20
Ranczo. Cezary Żak, Franciszek Pieczka, Katarzyna Żak, Magdalena Waligórska na planie w Jeruzalu
Ranczo. Cezary Żak, Franciszek Pieczka, Katarzyna Żak, Magdalena Waligórska na planie w Jeruzalu foto: AKPA

Zdjęcia do nowego sezonu serialu "Ranczo" już się zakończyły, więc aktorzy mają już za sobą pożegnanie z ekipą. Jak chwilę rozstania z "Ranczem" przeżyli Katarzyna i Cezary Żakowie, którzy w serialu grali przez 10 lat? Gwiazdy "Rancza" zupełnie inaczej podeszli do ostatniego dnia na planie. Cezary Żak nie czuje się przywiązany do postaci wójta i księdza. Z kolei jego żona Katarzyna nie ukrywa, że będzie jej brakować Solejukowej. Na szczęście 10 sezon "Rancza" wcale nie musi być ostatnim.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVP1

Nowy 10 sezon "Rancza" w TVP1 będzie emitowany od września 2016. Ostatni klaps na planie serialu padł w styczniu. Właśnie wtedy Katarzyna i Cezary Żak pożegnali się z całą ekipą "Rancza", z którą pracowali przez 10 lat. Po tak długich czasie moment rozstania był szczególny. Jednak jeśli chodzi o Cezarego Żaka, który brawurowo wcielił się w podwójną rolę wójta i księdza z Wilkowyj, nie może być mowy o żalu czy smutku, że to już koniec. Aktor nie przywiązał się do swoich postaci.

Patrz: Ranczo. To jeszcze nie koniec Rancza! Nowy 10 sezon nie będzie ostatni?

- Nie miałem poczucia przywiązania w ostatnim dniu zdjęciowym. Chociaż to była jedna trzecia mojego zawodowego życia. Bardzo lubiłem grać wójta i księdza. Jestem dumny, że serial odniósł tak gigantyczny sukces. Oglądało nas 7 mln ludzi. Ale "Ranczo" się skończyło" , a ja już patrzę w przyszłość. Mam teatr, w którym gram 150 spektakli rocznie - powiedział Cezary Żak w wywiadzie dla magazynu "Viva".

Przeczytaj: Ranczo. Cezary Żak dzięki roli wójta i księdza zarobił 4 miliony

Zupełnie inna odczucia z pożegnaniem "Rancza" ma Katarzyna Żak. - Było mi smutno pożegnać się z Solejukową. Fajna kobieta, która pokazała, że mimo trudnego życia - mężą pijaka, siedmiora dzieci, braku wykształcenia - można dużo osiągnąć. Ostatnio na ulicy pani za mną krzyknęła: "Pani Solejukowa jak ja panią uwielbiam". Teraz chciałabym zagrać jakąś wredną postać - przyznała aktorka, która dla wielu kobiet stała się inspiracją do wprowadzenia zmian w życiu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: