SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Za kulisami ostatniej serii. Jaki będzie koniec Rancza? - WIDEO

Ranczo 10 sezon. Za kulisami ostatniej serii. Jaki będzie koniec Rancza? - WIDEO

17.08.2016, godz. 18:30
Ranczo 10 sezon. biskup Kozioł (Cezary Żak), ksiądz Maciej (Mateusz Rusin), ksiądz Robert (Bartek Kasprzykowski)
Ranczo 10 sezon. biskup Kozioł (Cezary Żak), ksiądz Maciej (Mateusz Rusin), ksiądz Robert (Bartek Kasprzykowski) foto:

Premiera 10 sezonu serialu "Ranczo" już w niedzielę, 4.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1. Niestety nowe odcinki "Rancza" będą zarazem ostatnimi. Aktorzy i reżyser Wojciech Adamczyk już pożegnali się z "Ranczem" i Wilkowyjami, bo ostatni klaps na planie padł na początku tego roku. Widzowie po raz pierwszy zobaczą zimę w "Ranczu" i święta Bożego Narodzenia. Przed emisją ostatniej serii obejrzyjcie wideo zza kulis i przekonajcie się jaki będzie koniec "Rancza".

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od niedzieli, 4.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Tak długo oczekiwany, jubileuszowy 10 sezon "Rancza" będzie wyjątkowy z wielu względów. Nie tylko dlatego, że Polacy po raz ostatni zobaczą losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Twórcy serialu postarali się, by podczas pożegnania z "Ranczem" nie brakowało wzruszających momentów. A wszystko rozegra się w pięknej, zimowej scenerii jakiej w Wilkowyjach jeszcze nie było.

Patrz: Ranczo 10 sezon. Cezary Żak pobity przez żonę Katarzynę - WIDEO

Aktorzy z "Rancza" wiedzieli, że to już koniec kiedy wchodzili na plan 10 serii, ale po cichu liczą, że być może jeszcze kiedyś spotkają się w tym samym składzie w Wilkowyjach.Zawsze będzie szansa, aby kontynuować "Ranczo" w przyszłości, nawet po kilku latach, choć według fabuły trudno sobie wyobrazić, by był ciąg dalszy.

Reżyser Wojciech Adamczyk nie pozostawia jednak złudzeń. - Wydaje mi się, że jakaś całość została zamknięta. Na obecną chwilę to co mogę powiedzieć to co wiem, że to już ostatni sezon. Kończyć zawsze jest smutno. Cieszy jednak to, że w momencie gdy kończymy ten serial nie rzucają w nas pomidorami i nie krzyczą: "Skończcie już to!"

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Lucy wyjeżdża do USA, ale Ilona Ostrowska nie odchodzi z Rancza

Cezary Żak, który od samego początku grał podwójną rolę księdza i wójta ma jednak nadzieję, że pożegnanie z "Ranczem" jest tylko chwilowe.

- Czy to ostatnia seria "Rancza"? Tego chyba nikt nie wie... Nie ukrywam, że chętnie bym wrócił kiedyś do tej historii. Oczywiście nie mogę zdradzić tego, co się wydarzy w finale 10 sezonu "Rancza", ale ta historia nie zamyka wszystkich furtek. Myślę, że po paru latach można by wrócić. Jakaś łezka się zakręci. To jednak jest 10 lat mojego życia zawodowego. I pewnie już do końca życia będę związany z "Ranczem".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Zobacz WIDEO zza kulis 10 sezonu "Rancza" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: