SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Wojna senatora Kozioła z biskupem o władzę

Ranczo 10 sezon. Wojna senatora Kozioła z biskupem o władzę

07.12.2015, godz. 15:49
Ranczo 9 sezon odc. 114. Senator Kozioł (Cezary Żak), biskup
Ranczo 9 sezon odc. 114. Senator Kozioł (Cezary Żak), biskup foto: ATM Grupa, Ranczo TVP Facebook

Fani serialu "Ranczo" w napięciu oczekują na 10 sezon przygód mieszkańców wsi Wilkowyje. A jest na co, bo w 10 serii "Rancza" dojdzie do rewolucyjnych zmian. Jak zapowiada reżyser "Rancza", Wojciech Adamczyk, dojdzie do bratobójczej wojny senatora Pawła Kozioła (Cezary Żak) z biskupem Piotrem (Cezary Żak). O co pójdzie bliźniakom? Oczywiście o władzę...

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od marca 2016 w TVP1

Na 10 sezon "Rancza" widzowie muszą poczekać aż do wiosny 2016. W Jeruzalu pod Mińskiem Mazowieckim, czyli serialowych Wilkowyjach gdzie kręcone jest "Ranczo" wkrótce skończą się zdjęcia do nowych odcinków. I choć twórcy "Ranczo" nie chcą za bardzo zdradzać fabuły nowej serii, to już trochę wiadomo co się wydarzy.

Przeczytaj: Ranczo. Ślub Marty Chodorowskiej. Klaudia z Rancza wyszła za mąż w tajemnicy

- Tak wielu zaskakujących wątków w serialu chyba jeszcze nie było. Niektórych mieszkańców Wilkowyj czekają rewolucyjne, radykalne wręcz zmiany - przyznał reżyser "Rancza" Wojciech Adamczyk w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień".

W 10 sezonie "Rancza" wybuchnie ostry konflikt między senatorem a biskupem, którego powodem będą oczywiście polityczne plany lidera Polskiej Partii Uczciwości. Senatorowi Koziołowi marzy się bowiem fotel prezydenta Polski. I dlatego zamierza wystartować w najbliższych wyborach.

Patrz: Ranczo 10 sezon. Lucy wyjedzie do Ameryki. Kusy znajdzie sobie inną

Wiadomość o tym, że senator z Wilkowyj kandyduje na prezydenta jest szokiem dla biskupa. Zniesmaczony ksiądz pojawi się w studiu Telewizji Wilkowyje, by nagrać oświadczenie w związku z decyzją senatora. Zaapeluje o to, by jego brat jak najszybciej zrezygnował z tych absurdalnych planów.

Dojdzie do wojny medialnej w "Ranczu". - Z tego wszystkiego powstanie spore zamieszanie i jeszcze większy antagonizm między bliźniakami. A literacki talent Witebskiego (Jacek Kawalec) nieoczekiwanie okaże się pomocny w politycznej grze - dodał Adamczyk.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: