SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Witebski politykiem! Kozioł i Czerepach wkręcą go w kampanię wyborczą

Ranczo 10 sezon. Witebski politykiem! Kozioł i Czerepach wkręcą go w kampanię wyborczą

14.06.2016, godz. 18:15
Ranczo. Paweł Kozioł (Cezary Żak), Czerepach (Artur Barciś), Ola (Lidia Sadowa), Witebski (Jacek Kawalec)
Ranczo. Paweł Kozioł (Cezary Żak), Czerepach (Artur Barciś), Ola (Lidia Sadowa), Witebski (Jacek Kawalec) foto: AKPA/ ATM Grupa

Nowy 10 sezon "Rancza", który na antenie TVP1 pojawi się już po wakacjach 2016 upłynie pod znakiem wyborów! Polska Partia Uczciwości założona przez Pawła Kozioła (Cezary Żak) i Czerepacha (Artur Barciś) będzie walczyć o przejęcie władzy w Polsce. W nowych odcinkach "Rancza" były wójt Wilkowyj wystartuje w wyborach prezydenckich, a Czerepachowi zamarzy się fotel premiera. Do swoich politycznych planów wciągną profesora Tomasza Witebskiego (Jacek Kawalec), który na ich specjalnie zlecenie zajmie się pisanie tekstów i sloganów wyborczych.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od niedzieli, 4.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Widzowie "Rancza", którzy nie pamiętają ostatniego odcinka 9 sezonu muszą wiedzieć, że wydarzenia, które rozegrały się wtedy w Wilkowyjach wpłyną na polityczną przyszłość byłego wójta i jego wiernego asystenta. Przypominamy, że liderzy PPU przeprowadzili ryzykowną akcję polityczną.

Patrz: Ranczo. To jeszcze nie koniec Rancza! Nowy 10 sezon nie będzie ostatni?

Wiedząc dobrze, że Polska Partia Uczciwości wygrywa większość sondaży, zdecydowali się wyjść z koalicji rządowej. Prezes PPU oskarżył koalicjanta o nieudolne rządzenie krajem, skrytykował za to, że los obywateli i dobro kraju ma za nic, bo nie chce przeprowadzić reform proponowanych przez wiceministrów partii Kozioła.

Kiedy Czerepach na konferencji prasowej ogłosił, że składa dymisję z funkcji wicepremiera oznaczało to tylko jedno  - konieczność ogłoszenia nowych wyborów parlamentarnych, które w 10 sezonie "Rancza" zbiegną się w czasie z wyborami prezydenckimi. W tym momencie Paweł Kozioł stał się najpoważniejszym kandydatem na prezydenta Polski.

W nowych odcinkach "Rancza" jesienią 2016 Kozioł i Czerepach rozpoczną bezwzględną walkę o przejęcie pełnej władzy w kraju. Z pomocą dziennikarki Oli (Lidia Sadowa) opracują plan jak zdobyć zaufanie wyborów i jednocześnie skompromitować politycznych rywali.

Kampania wyborcza w 10 sezonie "Rancza" odsłoni ciemne strony osobowości polityków z Wilkowyj, którzy będą potrzebowali potężnego wsparcia, by wygrać wybory parlamentarne i prezydenckie. I właśnie dlatego zmuszą do współpracy Witebskiego.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Lucy wyjeżdża do USA, ale Ilona Ostrowska nie odchodzi z Rancza

- Witebski wejdzie w politykę. Nie z własnej woli. Zostanie w nią "wmanewrowany" do pisania tekstów i sloganów wyborczych. A przy okazji zetknie się z cynizmem i bezdusznością władzy, fałszowaniem rzeczywistości, kłamliwymi obietnicami, mydleniem oczy przyszłym wyborcom. Aż dziw bierze, jak realistycznie ujął to w swoim scenariuszu twórca "Rancza" Robert Brutter - powiedział w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" Jacek Kawalec.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: