SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Wioletka i Stasiek rozstaną się! Aktorzy z Rancza po bójce spotkają się w sądzie

Ranczo 10 sezon. Wioletka i Stasiek rozstaną się! Aktorzy z Rancza po bójce spotkają się w sądzie

16.09.2015, godz. 07:20
Ranczo 9 sezon odc. 106. Stasiek (Arkadiusz Nader), Wioletka (Magdalena Waligórska)
Ranczo 9 sezon odc. 106. Stasiek (Arkadiusz Nader), Wioletka (Magdalena Waligórska) foto: ATM Grupa

Bójka aktorów z serialu "Ranczo", do której doszło w Teatrze Nowym w Zabrzu, wpłynie na fabułę nowego 10 sezonu "Rancza". Magdalena Waligórska i Arkadiusz Nader prywatnie się nienawidzą, toczą otwartą wojnę i wkrótce spotkają się w sądzie, więc scenarzyści "Rancza" musieli inaczej poprowadzić wątek Wioletki i policjanta Staśka. W nowych odcinkach "Rancza" wiosną 2016 ponoć serialowe małżeństwo się rozstanie, bo Stasiek nie wróci ze szkolenia w Szczytnie.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od marca 2016 w TVP1

Skandal z udziałem aktorów z "Rancza", który wybuchł 20 czerwca podczas awantury Magdaleny Waligórskiej i Arkadiusza Nadera, nie obejdzie się bez wpływu na losy Wioletki i Staśka.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Cezary Żak zarobi za rolę Kusego 300 tysięcy! A co z Pawłem Królikowskim?

Przypomnijmy, że w Teatrze Nowym w Zabrzu doszło do wulgarnej wymiany zdań i bijatyki między aktorami. Włączył się do niej życiowy partner aktorki, Mateusz Lisiecki, który uderzył Nadera pięścią w twarz.

Dzień po bójce serialowy Stasiek z "Rancza" złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Stwierdził, że Waligórska była w stosunku do niego agresywna przez sprawę sprzed kilku lat, gdy oskarżyła go o molestowanie seksualne.

Wkrótce po awanturze aktorów z "Rancza" pojawiły się nowe wątki w tej sprawie. Serialowa Wioletka złożyła doniesienie o popełnieniu przestępstwa na tle seksualnym, tym samym stawiając Nadera w jak najgorszym świetle. Na policji stwierdziła, że była napastowana seksualnie, co z kolei jest echem niefortunnego żartu aktora sprzed lat.

Podczas spektaklu "Smak Mamrota", kiedy technik wyświetlił na monitorze fragment filmu pornograficznego. Po przedstawieniu Waligórska zeszła ze sceny, spoliczkowała technika i Nadera.

Zobacz: Ranczo 10 sezon. Ilona Ostrowska rzuci Ranczo, bo ma dosyć aktorstwa i chce być reżyserem?

Scenarzyści "Rancza" nie mogli nie zareagować na bójkę aktorów, bo jak podaje tygodnik "Na żywo" Magdalena Waligórska zastrzegła, że 10 sezonie "Rancza" nie chce grać z Arkadiuszem Naderem. Wojna gwiazd "Rancza" odbije się więc na fabule nowych odcinków serialu.

Po długich rozmowach z aktorami producenci podjęli ostateczną decyzję. Według tygodnika, w 10 serii "Rancza" rola policjanta Staśka zostanie ograniczona.

- Stasiek nadal pozostanie w Szczytnie, przyjedzie do Wilkowyj tylko na chwilę, ale z żoną Wioletką wspólnych zdjęć mieć nie będzie - zdradziła osoba z produkcji "Rancza".

Magdalena Waligórska chyba skorzystała na tym skandalu, bo wątek Wioletki w 10 sezonie "Rancza" będzie rozbudowany.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: