SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Solejukowa zrobi z Solejuka romantyka

Ranczo 10 sezon. Solejukowa zrobi z Solejuka romantyka

18.01.2016, godz. 13:10
RANCZO 7 sezon odc. 85. Solejukowa (Katarzyna Żak), Solejuk (Sylwester Maciejewski)
RANCZO 7 sezon odc. 85. Solejukowa (Katarzyna Żak), Solejuk (Sylwester Maciejewski) foto: Ranczo TVP Facebook

Solejukowa (Katarzyna Żak) z serialu "Ranczo" w nowym 10 sezonie znów pokaże jak niezwykłą, inteligentną i przebiegłą jest kobietą. Studia filozoficzne, własny biznes z pierogami, prowadzenie domu, wychowywanie dzieci i wieczne użeranie się z mężem pijakiem ma juz opanowane do perfekcji. W nowych odcinkach "Rancza", które w TVP1 będą emitowane jesienią 2016, Solejukowa podejmie się trudne zadania. Tym razem Solejuk (Sylwester Maciejewski) pod wpływem swojej żony stanie się romantyczny jak nigdy dotąd.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki jesienią 2016 w TVP1

Fani "Rancza" w napięciu czekają na 10 serię przygód mieszkańców wsi Wilkowyje. Powód jest oczywisty - 10 sezon "Rancza" ma być już ostatnim. Telewizja Polska zdecydowała, że po dziesięciu latach przyszła pora pożegnać "Ranczo".

Przeczytaj: Ranczo. Ilona Ostrowska w ciąży. Lucy też będzie mamą?

Całkiem niedawno pojawiły się plotki o przymiarkach do kontynuacji losów mieszkańców Wilkowyj, ale na pewno nie w najbliższej przyszłości. Aktorzy "Rancza" z bólem serca żegnają się ze swoimi bohaterami.

Katarzyna Żak nie ukrywa, że będzie jej brakować Solejukowej, prostej, wiejskiej kobiety, która udowodniła wszystkich, że jak się czegoś bardzo chce, to można wiele osiągnąć. Zdała maturę, założyła firmę produkującą pierogi, wybudowała dom, poszła na studia i wygrała w lotto 5 mln złotych.

Wydaje się, że wszystko co najlepsze już za nią. Nic bardziej mylnego - w nowym 10 sezonie "Rancza" Solejukowa jeszcze pokaże na co ją stać. Odkryje bowiem w sobie jeszcze jeden talent.

-
Przed nią w najnowszej serii nowe zadanie, z którym przyjdzie się jej zmierzyć. Mam nadzieję, że będzie się państwu podobało, choć z pewnością wątek romantyczny między Solejukami wyzwoli uśmiech na twarzy widzów. My z Sylwkiem Maciejewskim mieliśmy sporo radości na planie- powiedziała tajemniczo Katrzyna Żak.

Z jej słów może wynikać, że małżeństwo Solejuków wkroczy na zupełnie inny poziom. A Solejuk pokaże w sobie duszę romantyka.

Patrz: Ranczo. Cezary Żak dzięki roli wójta i księdza zarobił 4 miliony

Właśnie dobiegają końca zdjęcia do 10 serii "Rancza" i teraz Katarzyna Żak skupi się na swojej karierze muzyczycznej. Już 22 stycznia 2016 premiera jej debiutanckiej płyty "Bardzo przyjemnie jest żyć". Aktorka żegna się z "Solejukową", by rozpocząć nowy rozdział w swojej karierze.

- W Kazimierze dostałam cudowny materiał do zagrania kobiety niezwykłej. Na przestrzeni 10 lat bardzo się zmieniła, nieprawdopodobnie rozwinęła. Kończymy zdjęcia do 10 serii, czekaliśmy na sśnieg, który na szczęście spadł. Scenarzysta Robert Brutter chciał pokazać widzom Wilkowyje zimą, której nigdy wcześniej nie było. Będzie zimowo i świątecznie na koniec - zdradziła Katarzyna Żak w ostatnim wywiadzie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: