SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Solejukowa zmierzy się z nowym wyzwaniem

Ranczo 10 sezon. Solejukowa zmierzy się z nowym wyzwaniem

21.07.2016, godz. 17:30
RANCZO 7 sezon odc. 85. Solejukowa (Katarzyna Żak), Solejuk (Sylwester Maciejewski)
RANCZO 7 sezon odc. 85. Solejukowa (Katarzyna Żak), Solejuk (Sylwester Maciejewski) foto: ATM Grupa

Solejukowa (Katarzyna Żak) z serialu "Ranczo" nie raz udowodniła jak wyjątkową jest kobietą. Rozkręciła dochodowy biznes z pierogami, wybudowała dom, zdała maturę, poszła na studia filozoficzne, a ostatnio wygrała w Lotto 5 mln złotych. Wydaje się, że nowym 10 sezonie "Rancza" już nic nadzwyczajnego jej nie spotka. A jednak! Katarzyna Żak ujawniła, że jej bohaterka w kolejnych odcinkach "Rancza" stanie przed kolejnym wyzwaniem. I nie byłaby sobą, gdyby nie poradziła z nim sobie ze skutecznością, z jakiej jest znana w całych Wilkowyjach.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVP1

Nie wszystkie tajemnice 10 sezonu "Rancza" są jeszcze znane, ale im bliżej emisji nowych odcinków ostatniej serii, tym więcej wiadomo na temat tego jak potoczą się losy mieszkańcow Wilkowyj.

To już pewne, że w 10 sezonie "Rancza" wieś będzie miała nowego wójta - Krystynę Więcławską (Dorota Chotecka), Lucy (Ilona Ostrowska) zostawi Kusego (Paweł Królikowski) i wyjedzie do USA razem z córką Dorotką (Weronika i Wiktoria Kunka), a Polska Partia Uczciwości Pawła Kozioła (Cezary Żak) i Czerepacha (Artur Barciś) będzie chciała przejąć pełnię władzy w Polsce. Były wójt powalczy bowiem o fotel prezydenta.

Patrz: Ranczo. Ksiądz Maciej z Rancza ojcem! Mateusz Rusin bierze ślub

Co zaś tyczy się byłych milionerów Solejuków, to los im także szykuje niespodzianki. Po wygranej w lotto 5 milionów złotych wprawdzie małżonkowie podzielili  pieniądze między siedmioro swoich dzieci, by każdemu zabezpieczyć przyszłość, ale to nie oznacza, że teraz Solejukowie będą biedakami.

Tak przedsiębiorcza i zaradna życiowo kobieta jak Solejukowa za nic do tego nie dopuści. Przecież wciąż prowadzi swój biznes z pierogami, a w ostatniej 9 serii "Rancza" pokazała też, że świetnie się sprawdza jako doradca polityczny Więcławskiej. To ona w końcu stała za sukcesem kampanii wyborczej przyjaciółki, która została nowym wójtem Wilkowyj.  

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Wigilia w dworku Lucy. Pierwsze Boże Narodzenie w Wilkowyjach

Katarzyna Żak w jednym z ostatnich wywiadów powiedziała co czeka jej bohaterkę. W 10 serii "Rancza" scenarzyści skupią się m.in. na ubarwieniu nieco małżeńskiego pożycia Solejukowej. - Dostanie nowe zadanie, z którym będzie musiała się zmierzyć. Z pewnością wątek romantyczny między Solejukami wywoła uśmiech na twarzach widzów. W każdym razie my z Sylwkiem Maciejewskim mieliśmy sporo radości na planie - zdradziła aktorka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: