SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Rola w serialu do wygrania na licytacji

Ranczo 10 sezon. Rola w serialu do wygrania na licytacji

17.08.2015, godz. 17:45
Ranczo 9 sezon odc. 117. Solejuk (Sylwester Maciejewski), Hadziuk (Bogdan Kalus), Stach Japycz (Franciszek Pieczka), Pietrek (Piotr Pręgowski)
Ranczo 9 sezon odc. 117. Solejuk (Sylwester Maciejewski), Hadziuk (Bogdan Kalus), Stach Japycz (Franciszek Pieczka), Pietrek (Piotr Pręgowski) foto: ATM Grupa

Powrót serialu "Ranczo"! Już we wrześniu ruszają zdjęcia do 10 sezonu "Rancza", który w TVP1 będzie emitowany wiosną 2016. Twórcy "Rancza" przygotowali specjalną niespodziankę dla widzów. W jednej z ról zagra osoba, która wygra charytywną licytację. Zwycięzca spędzi dzień na planie "Rancza" w trakcie realizacji zdjęć w Jeruzalu, czyli serialowych Wilkowyjach, odwiedzi miejsca dostępne tylko ekipie - m.in. plebanię i spotka aktorów z serialu.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od marca 2016 w TVP1

Wiele wskazuje na to, że 10 sezon "Rancza" będzie już ostatnim. Na razie bowiem nie zapadła decyzja, czy po nakręciu nowych odcinków "Rancza" powstanie także 11 seria. Być może udział w licytacji na portalu "Poznaj Gwiazdę" jest ostatnią szansą, by zobaczyć jak się kręci "Ranczo".

Przeczytaj: Ranczo. Cezary Żak płakał na planie Rancza! Jedna chwila i spotkanie z żołnierzami odmieniły życie aktora

Nowe odcinki "Rancza" trafią na antenę TVP1 w marcu 2016. W epizodycznej roli ma pojawić się zwycięzca charytatywnej licytacji. Dochód z aukcji wspomoże Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci.

Produceni "Rancza" zapewniają, że rola w 10 sezonie "Rancza" będzie absolutnie wyjątkowa, bo zostanie dopasowana do zwycięzcy licytacji. Nagranie roli oraz dzień na planie "Rancza" są przewidzane w Jeruzalu, gdzie mieści się kościół, plebania, sklep Więcławskiej, a także słynna "ławeczka".

Patrz: Ranczo 10 sezon. Cezary Żak ma dosyć! Odejdzie z Rancza?

W ramach zwiedzania planu zdjęciowego będzie można obserwować nagrania i obejrzeć charakterystyczne dla serialu obiekty, zjeść obiad razem z aktorami i ekipą w barobusie, zobaczyć miejsce, w którym przechowywane są kostiumy i robiona charakteryzacja,  porozmawiać z aktorami i twórcami "Rancza", a także zrobić wspólne zdjęcia i zdobyć autografy.

Aukcję, w której nagrodą jest rola w "Ranczu" można śledzić na portalu www.poznajgwiazde.pl.

W 10 sezonie "Rancza" ma być więcej scen z udziałem bywalców ławeczki.Dodatkowo, po raz pierwszy w historii serialu, mają się pojawić sceny w plenerze zimowym. Zdjęcia realizowane będą do listopada 2015 r. Reżyserią zajmie się ponownie Wojciech Adamczyk, a scenariusz napisał Robert Brutter

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: