SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Pożegnanie z Lucy. Kusy znajdzie sobie inną

Ranczo 10 sezon. Pożegnanie z Lucy. Kusy znajdzie sobie inną

20.11.2015, godz. 07:40
RANCZO 7 sezon odc. 87. Kusy (Paweł Królikowski), Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz)
RANCZO 7 sezon odc. 87. Kusy (Paweł Królikowski), Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz) foto: ATM Grupa, Ranczo TVP Facebook

Tego chyba nie spodziewał się żaden fan serialu "Ranczo". W finałowym 10 sezonie "Rancza" mieszkańcy Wilkowyj pożegnają się z... Lucy (Ilona Ostrowska, 41 l.), która chcąc realizować swoje plany, wyjedzie z córeczką do USA.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od marca 2016 w TVP1

Jej mąż Kusy (Paweł Królikowski, 54 l.) popadnie w depresję. Nie będzie jednak sam. Miejsce u jego boku będzie chciała zająć Grażyna (Dorota Segda, 49 l.), siostra jego zmarłej żony.

Wyjazd Lucy do USA przeżyją wszyscy mieszkańcy Wilkowyj. Najbardziej cierpieć będzie Kusy - kompletnie się załamie, trudno mu będzie znaleźć sobie nowe miejsce. Tak mówił o swoim bohaterze aktor.

Zobacz: Ranczo. Urodziny Rancza. Aktorzy świętowali 10 lat serialu

Pogrążony w depresji przestanie o siebie dbać, porzuci malarstwo i znów zacznie myśleć o tym, by szukać ukojenia w alkoholu. Uratuje go przed tym siostra jego pierwszej żony, Grażyna. Szwagierka zaopiekuje się nim, ale jej intencje nie będą szczere. Chce ona bowiem zająć miejsce Lucy! Czy to jej się uda? Przekonamy się wiosną 2016.

Patrz: Ranczo. Grażyna Zielińska bez pracy! Babka zielarka pożegnała Ranczo

Wyjazd z Wilkowyj nie oznacza pożegnania Ilony Ostrowskiej z serialem. Jej rola w ostatnim sezonie będzie jednak ograniczona. - Nie rezygnuję z grania Lucy, nie zamierzam też niczego zmieniać w moim życiu, bo jest mi bardzo dobrze. Zostaję w serialu "Ranczo" - wyznała kilka tygodni temu. 


Źródło: Iwona Bugajska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: