SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Piotr Pręgowski pożegnał się z Ranczem, ławeczką i rolą Pietrka

Ranczo 10 sezon. Piotr Pręgowski pożegnał się z Ranczem, ławeczką i rolą Pietrka

04.07.2016, godz. 15:45
Ranczo 10 sezon. Pietrek (Piotr Pręgowski), Jola (Elżbieta Romanowska)
Ranczo 10 sezon. Pietrek (Piotr Pręgowski), Jola (Elżbieta Romanowska) foto: AKPA/ ATM Grupa

Ostatni 10 sezon serialu "Ranczo" zadebiutuje na antenie TVP1 od września 2016, ale aktorzy i pozostali członkowie ekipy mają już za sobą pożegnanie z Wilkowyjami. Jak tę chwilę przeżył Piotr Pręgowski, który przez 10 lat grał Pietrka, jednego z bywalców ławeczki? Aktor nie należy do ludzi rozpamiętujących to, co było. Teraz chce iść do dalej do przodu, choć ma świadomość tego, że dla wielu widzów jeszcze przez dugi czas pozostanie Pietrkiem.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVP1

Piotr Pręgowski tak jak pozostali członkowie obsady "Rancza" skończył kręcić 10 sezon juz kilka miesięcy temu. Dla wszystkich koniec "Rancza" był ważnym momentem w karierze, bo przecież serial był kręcony przez całą dekadę. Nie dość, że zdobył olbrzymią popularność, to przyniósł jeszcze większą sławę aktorom, którzy w nim zagrali. Dzięki "Ranczo" Piotr Pręgowski znów wrócił na szczyt.

Patrz: Ranczo. To jeszcze nie koniec Rancza! Nowy 10 sezon nie będzie ostatni?

Po zakończeniu zdjęć do 10 serii "Rancza" nie ma poczucia straty. Docenia fakt, że miał to szczęście zagrać w u boku najlepszych i że widzowie tak polubili Pietrka. - Taka jest naturalna kolej rzeczy, że piękne chwile kiedyś się kończą. Teraz trzeba iść dalej, nie oglądać się za tym, co było. Nie robię tragedii z tego, że rola Pietrka przechodzi powoli do historii - powiedział aktor w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień".

Aktor nie narzeka, że jeszcze przez długi czas będzie postrzegany przez widzów jako Pietrek, bo dane mu było zagrać naprawdę pozytywnego bohatera, o dobrym sercu, skorego do pomocy przyjaciołom z ławeczki.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Lucy wyjeżdża do USA, ale Ilona Ostrowska nie odchodzi z Rancza

A co czeka Pietrka w 10 sezonie "Rancza"? Oczywiście nie obędzie się bez niespodzianek, bo przecież Pietrek jako gwiazda disco polo oraz prowadzący radio i telewizję w Wilkowyjach ma głowę pełną pomysłów.

- Mój bohater wróci do korzeni, czyli większość czasu będzie spędzał w doborowym towarzystwie na słynnej przysklepowej ławeczce. To będzie godne i wiarygodne pożegnanie z publicznością - stwierdził Pręgowski.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: