SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Ola ma siostrę bliźniaczkę? Lidia Sadowa ma swoją dublerkę w Ranczu

Ranczo 10 sezon. Ola ma siostrę bliźniaczkę? Lidia Sadowa ma swoją dublerkę w Ranczu

20.09.2016, godz. 13:00
Ranczo 10 sezon. Ola (Lidia Sadowa) i jej dublerka (Justyna Orzechowska)
Ranczo 10 sezon. Ola (Lidia Sadowa) i jej dublerka (Justyna Orzechowska) foto: ATM Grupa

Lidia Sadowa, która w serialu "Ranczo" gra Olę, dziennikarkę, a zarazem asystentkę prezesa Kozioła (Cezary Żak) i Czerepacha (Artur Barciś) ma swoją dublerkę na planie. Podczas kręcenia zdjęć do nowych odcinków 10 sezonu "Rancza" pojawiły się dwie Ole - jednak oryginala i druga, w którą wciela się Justyna Orzechowska. Czyżby twórcy "Rancza" chcieli wprowadzić do fabuły siostrę bliźniaczkę Oli?

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki w każdą niedzielę o godz. 20.25 w TVP1

O tym, że Cezary Żak podczas kręcenia "Rancza" korzysta z pomocy dublera wiedzą chyba wszyscy fani serialu. Za każdym razem gdy prezes Kozioł i biskup spotykają się we wspólnej scenie jednego z nich gra Robert Ostolski, który dziesięciu lat jest dublerem znanego aktora. Twarzy Roberta Ostolskiego widzowe nigdy nie widzieli, bo chodzi o to, by bliźniak Cezarego Żaka pozostał tajny.

Patrz: Ranczo. Cezary Żak i Paweł Królikowski nie chcą wracać do Rancza

Tak samo jest w przypadku Oli. W 10 sezonie "Rancza" na planie oprócz Lidii Sadowej pojawia się jej dublerka Justyna Orzechowska. Czy to oznacza, że asystentka Czerepacha i prezesa Kozioła ma nieznaną siostrę bliźniaczkę? A może Partia PPU szykując się do nowych wyzwań z jakiegoś powodu potrzebuje sobowtóra Oli? A może Ola złamała partyjne reguły i Czerepach potajemnie szykuje jej następczynię?

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Wielkie zmiany w Wilkowyjach. Kusy będzie miał romans?

Nic tych rzeczy! Kręcąc nowe odcinki "Rancza" jesienią zeszłego roku Lidia Sadowa była w ciąży. Twórcy serialu musieli więc postarać się o jej dublerkę, która pojawia się w scenach gdy asystentka gra tyłem do kamery. W ujęchach z przodu kamera zwykle pokazuje tylko twarz Oli, a jej brzuszek zostaje sprytnie zakryty.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: