SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Przemiana Solejukowej

Ranczo 10 sezon. Przemiana Solejukowej

30.10.2016, godz. 15:57
Raczo odcinek 126, Kazimiera Solejuk (Katarzyna Żak)
Raczo odcinek 126, Kazimiera Solejuk (Katarzyna Żak) foto:

Kazimiera Solejuk (Katarzyna Żak) doskonale sprawdza się jako nauczycielka filozofii. Jest jednak jeden problem. W "Ranczu" da się zauważyć, że pozostali członkowie grona pedagogicznego za nią nie przepadają. W 126 odcinku "Rancza" Solejukowa będzie musiała dostosować się do "wymogów". Całkowicie zmieni styl ubierania się, a metamorfoza zrobi na Was wrażenie! Znikną swetry i chusta, a pojawią się eleganckie koszule i spódnice. Co wydarzy się w nowych odcinkach "Rancza"10?

"Ranczo" 10 sezon odcinek 126 (odc. 10) - niedziela, 30.10.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Kazimiera Solejuk z serialu "Ranczo" w końcu odnalazła sens życia. Gospodyni dostała wymarzoną posadę nauczycielki w miejscowym gimnazjum. Solejukowa uczy filozofii, z której zrobiła licencjat, ale... Trudno jej będzie zyskać sympatię kolegów i koleżanek z pracy.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Wielkie zmiany w Wilkowyjach. Kusy będzie miał romans?

W "Ranczu" Solejukowa sprawdza się jako nauczycielka. Świetnie czuje się przy tablicy, lubi uczyć. Jest tylko jeden problem - nie może znaleźć wspólnego języka z członkami grona pedagogicznego i podpada dyrektorce.

W 126 odcinku "Rancza" Kazimiera zorientuje się, że problemem jest jej ubiór. Solejukowa przejdzie metamorfozę i pojawi się na zajęciach w modnej, błękitnej koszuli! W nowej stylizacji nauczycielka filozofii będzie wyglądać jak prawdziwa bizneswoman!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: