SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Wojna medialna biskupa z prezesem Koziołem przed wyborami

Ranczo 10 sezon. Wojna medialna biskupa z prezesem Koziołem przed wyborami

09.10.2016, godz. 20:00
Ranczo 10 sezon odc. 124. Biskup Kozioł (Cezary Żak), ksiądz Robert (Bartek Kasprzykowski), ksiądz Maciej (Mateusz Rusin)
Ranczo 10 sezon odc. 124. Biskup Kozioł (Cezary Żak), ksiądz Robert (Bartek Kasprzykowski), ksiądz Maciej (Mateusz Rusin) foto:

Bracia bliźniacy z serialu "Ranczo" wkraczają na wojenną ścieżkę. Od chwili gdy biskup Piotr Kozioł (Cezary Żak) dostał zgodę na interwencję w kampanię wyborczą prezesa Pawła Kozioła, który startuje w wyborach na prezydenta Polski, postanawia zrobić wszystko,  by były wójt Wilkowyj nie wygrał. W 124 odcinku 10 sezonu "Rancza" miejscem poitycznej walki braci Koziołów staje się Telewizja Internetowa Wilkowyje. Który z bliźniaków będzie górą w tym starciu?

"Ranczo" 10 sezon odcinek 124 - niedziela, 16.10.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Oficjalne stanowisko Kościoła w sprawie kampanii wyborczej lidera Polskiej Partii Uczciwości Pawła Kozioła jest jasne - biskup Kozioł musi zachować neutralność. W żadnym wypadku jako duchowny nie może ujawniać przekrętów swojego brata i wpływać na wyborców. Ale jak brat nie musi się stosować do zakazu biskupa Sądeckiego (Wiktor Zborowski).

Patrz: Ranczo 10 sezon. Ola ma siostrę bliźniaczkę? Lidia Sadowa ma dublerkę

W 124 odcinku "Rancza" pod naciskiem Michałowej (Marta Lipińska) przełożony biskupa z Wilkowyj w dalszym ciągu łagodzi swoje stanowisko i częściowo cofa zakaz zabierania głosu w sprawie kandydatury prezesa Kozioła. Niebawem wybucha wojna medialna, której areną staje się miejscowa telewizja.

Gdy duchowny razem z proboszczem Robertem (Bartek Kasprzykowski) i wikarym Maciejem (Mateusz Rusin) wkraczają do siedziby Telewizji Internetowej Wilkowyje redaktorowi Witebskiemu (Jacek Kawalec) nie pozostaje nic innego jak tylko zezwolić biskupowi na zabranie głosu.

Przeczytaj: Ranczo. Cezary Żak i Paweł Królikowski nie chcą wracać do Rancza

Reakcja prezesa Kozioła jest niemal natychmiastowa. Razem z Czerepachem (Artur Barciś) i asystentką Olą (Lidia Sadowa) też opanowują redakcję. I w swoim stylu wygłasza orędzie do wyborców, by przekonać ich, że nikt tak jak on nie nadaje się na prezydenta Polski, a Polska Partia Uczciwości jest jedynym ugrupowaniem politycznym, któremu zależy na dobru rodaków.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: