SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Biskup i Michałowa nie pozwolą, by prezes Kozioł wygrał wybory prezydenckie

Ranczo 10 sezon. Biskup i Michałowa nie pozwolą, by prezes Kozioł wygrał wybory prezydenckie

09.10.2016, godz. 17:45
Ranczo 10 sezon odc. 123. Biskup Kozioł (Cezary Żak), Michałowa (Marta Lipińska), ksiądz Robert (Bartek Kasprzykowski)
Ranczo 10 sezon odc. 123. Biskup Kozioł (Cezary Żak), Michałowa (Marta Lipińska), ksiądz Robert (Bartek Kasprzykowski) foto:

Poruszenie jakie w serialu "Ranczo" wywołała kandydatura prezesa Pawła Kozioła (Cezary Żak) na urząd prezydenta ma swój ciąg dalszy. Biskup Kozioł (Cezary Żak) nie może pogodzić się z tym, że jego brat bliźniak tak bezczelnie oszukuje wyborców i wykorzystuje ich naiwność. W 123 odcinku 10 sezonu "Rancza" ksiądz z Wilkowyj pogrąża się w depresji. Michałowa (Marta Lipińska) nie zamierza na to bezczynnie patrzeć.

"Ranczo" 10 sezon odcinek 123 - niedziela, 9.10.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Czy jest sposób, by powstrzymać byłego wójta Wilkowyj z "Rancza" przed startem w wyborach prezydenckich? Cała nadzieja w biskupie. Problem jednak w tym, że brat bliźniak lidera Polskiej Partii Uczciwości oficjalnie nie może mieszać się w politykę, bo dostał zakaz od samego biskupa Sądeckiego (Wiktor Zborowski).

Przeczytaj: Ranczo. Cezary Żak i Paweł Królikowski nie chcą wracać do Rancza

Kościół ma być bowiem neutralny w tej kwestii. Ale jak zachować bezstronność jak biskup Kozioł doskonale zna swojego brata i dobrze wie do czego jest zdolny, jakich podłości w przeszłości się dopuszczał gdy walczył o władzę we wsi. Nic dziwnego, że cała ta sytuacja źle się odbija na zdrowiu psychicznym i fizycznym duchownego.

Patrz: Ranczo 10 sezon. Za kulisami ostatniej serii. Jaki będzie koniec Rancza? - WIDEO

W 123 odcinku 10 sezonu "Rancza" biskup Kozioł coraz bardziej przeżywa kandydaturę swojego brata na urząd prezydenta. Wreszcie, mimo zakazu biskupa Sądeckiego, postanawia działać w tej sprawie. Do akcji wkraczają też proboszcz Robert (Bartek Kasprzykowski) oraz wikary Maciej (Mateusz Rusin).

Oczywiście do kurii wybiera się także Michałowa, która próbuje wymusić na biskupie cofnięcie zakazu. Powołuje się przy tym na wyższą konieczność. Bo w grę wchodzi przecież dobro całego kraju. Jeśli bowiem prezes Kozioł zostanie prezydentem okryje hańbą i wstydem Polskę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: