SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Grażyna wyjeżdża z Wilkowyj. Kinga wypędza matkę z dworku

Ranczo 10 sezon. Grażyna wyjeżdża z Wilkowyj. Kinga wypędza matkę z dworku

02.10.2016, godz. 17:46
Ranczo 10 sezon odc. 122. Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz), Grażyna (Dorota Segda)
Ranczo 10 sezon odc. 122. Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz), Grażyna (Dorota Segda) foto: ATM Grupa

Awantura w dworku w serialu "Ranczo"! Nagły przyjazd do Wilkowyj Grażyny (Dorota Segda) wzbudził podejrzenia Kingi (Agnieszka Pawełkiewicz), która już zdążyła się przyzwyczaić do ignorancji ze strony matki. W 122 odcinku 10 sezonu "Rancza" Kinga próbuje ustalić dlaczego Grażyna tak się wczuwa w rolę kucharki i pani domu oraz dogadza Kusemu (Paweł Królikowski). Jeden telefon do Lucy (Ilona Ostrowska) wystarcza, by Kinga poznała prawdę. Wściekła wypędza matkę z dworku.

"Ranczo" 10 sezon odcinek 122 (odc. 5) - niedziela, 2.10.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Zaraz po tym jak Lucy z "Rancza" wyjechała z córką Dorotką (Weronika/ Wiktoria Kunka) do USA do Wilkowyj przybyła Grażyna. Matka Kingi, a zarazem szwagierka Kusego szybko zorientowała się, że może wypełnić lukę po Lucy. I tym samym zająć jej miejsce u boku Kusego.

Patrz: Ranczo 10 sezon. Prezes Kozioł kandydatem na prezydenta Polski. Biskup w szoku

Jej plan jest prosty - udawać perfekcyjną panią domu, przyrządzać Kusemu pyszne posiłki, dbać o niego, tak aby zapomniał o żonie. To dzięki niej Kusy znów zaczął malować i uporał się z depresją. Ale jakim kosztem? W 122 odcinku "Rancza"  w dworku trwa niekończąca się kulinarna rozpusta okraszana zalotnymi uśmiechami Grażyny. Matka Kingi czuje się tam już jak u siebie w domu. Kiedy Lucy dzwoni do męża z Nowego Jorku zastaje ją podczas sprzątania.

Między kobietami dochodzi do mało przyjemniej wymiany zdań. Lucy rozłącza się, a potem przez długi czas nie odbiera telefonów Kusego. Kindze nie daje spokoju zachowanie jej matki. Nie spocznie póki nie dojdzie, jaki jest prawdziwy cel przyjazdu Grażyny.

Odkrywanie tajemnicy kulinarnych popisów matki ma bardzo burzliwy przebieg… Kinga kontaktuje się z Lucy, która żali się jej, że według Grażyny cały czas zaniedbywała męża i porzuciła go dla własnej kariery. To wystarcza Kindze, by upewnić się w swoich podejrzeniach.

Przeczytaj: Ranczo. Cezary Żak i Paweł Królikowski nie chcą wracać do Rancza

W 122 odcinku "Rancza" wściekła dziewczyna wpada w szał gdy spostrzega, że jej matka próbuje zająć miejsce Lucy i odebrać jej Kusego. W przypływie wściekłości urządza jej awanturę, podczas której zarzuca matce, że zachowuje się podle niszcząc rodzinę Kingi. Bo właśnie Lucy i Kusy stali się dla niej prawdziwą rodzinę. Wobec tak mocnych oskarżeń ze strony córki Grażynie nie pozostaje nic innego jak tylko wyjechać z Wilkowyj.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: