SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Dramat na plebanii! Biskup i Michałowa potrzebują lekarza

Ranczo 10 sezon. Dramat na plebanii! Biskup i Michałowa potrzebują lekarza

02.10.2016, godz. 09:00
Ranczo 10 sezon odc. 122. Biskup Kozioł (Cezary Żak), Michałowa (Marta Lipińska)
Ranczo 10 sezon odc. 122. Biskup Kozioł (Cezary Żak), Michałowa (Marta Lipińska) foto: ATM Grupa

Sensacja w serialu "Ranczo". Polityczne ambicje prezesa Pawła Kozioła (Cezary Żak) i Czerepacha (Artur Barciś) sięgają naprawdę wysoko, bo chcą przecież przejąć pełnię władzy w Polsce. W 122 odcinku 10 sezonu "Rancza" były wójt Wilkowyj ogłasza na konferencji prasowej, że startuje w wyborach na prezydenta! Biskup Piotr Kozioł, czuje się oszukany, bo jeszcze nie tak dawno brat bliźniak kłamał mu w żywe oczy, że nie zamierza kandydować.

"Ranczo" 10 sezon odcinek 122 (odc. 5) - niedziela, 2.10.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Prezes Kozioł, lider Polskiej Partii Uczciwości, z "Rancza" w ostatnich tygodniach z pomocą Czerepacha (Artur Barciś) i Oli (Lidia Sadowa) dwoił się i troił, by zdobyć jak największe poparcie wśród wyborców. Przecież po to była ta cała akcja z ratowaniem pastuszka z pożaru stodoły na łące. Na szczęście nikt nie domyślił się, że Kozioł tylko udaje bohatera, bo wszystko zostało starannie wyreżyserowane.

Patrz: Ranczo 10 sezon. Ola ma siostrę bliźniaczkę? Lidia Sadowa ma swoją dublerkę w Ranczu

W 122 odcinku "Rancza" nadchodzi chwila, w której Kozioł na konferencji prasowej ogłasza, że zamierza walczyć o fotel prezydenta kraju. Oczywiście robi to w swom stylu, z właściciwą sobie skromnością, bo przecież chodzi mu nie władzę, ale o dobro Ojczyzny. Czerepach zauważa, że prezes coraz lepiej czuje się w nowej roli i jak na mistrza politycznej manipulacji przystało doskonale potrafi się wczuć w tę sytuację.

Michałowa (Marta Lipińska) i biskup Kozioł z przerażeniem śledzą konferencję prasową byłego wójta i słuchają kłamstw, jakie wciska wyborcom. Wobec takie obrotu spraw ksiądz postanawia szukać wsparcia w kurii u biskupa Sądeckiego (Wiktor Zborowski).

Przeczytaj: Ranczo. Cezary Żak i Paweł Królikowski nie chcą wracać do Rancza

Ten jednak chwilę wcześniej obiecuje prezesowi Koziołowi i Czerepachowi, że kościół w sprawie kandydowania zachowania neutralność. A to oznacza, że biskup z Wilkowyj nie może się mieszać w sprawy swojego brata, zwłaszcza publicznie mówić o tym, że były wójt nie nadaje się na prezydenta, bo jest zwyczajnym kłamcą, który nie raz dopuszczał się nieczystych politycznych zagrywek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: