SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Grażyna w Wilkowyjach. Matka Kingi uwiedzie Kusego?

Ranczo 10 sezon. Grażyna w Wilkowyjach. Matka Kingi uwiedzie Kusego?

25.09.2016, godz. 11:45
Ranczo 10 sezon odc. 121. Kusy (Paweł Królikowski), Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz), Grażyna (Dorota Segda)
Ranczo 10 sezon odc. 121. Kusy (Paweł Królikowski), Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz), Grażyna (Dorota Segda) foto:

Do Wilkowyj w 121 odcinku 10 sezonu serialu "Ranczo" zawita Grażyna (Dorota Segda), matka Kingi (Agnieszka Pawełkiewicz), a zarazem szwagierka Kusego (Paweł Królikowski). Będzie chciała wykorzystać to, że Lucy (Ilona Ostrowska) wyjechała do USA i zająć jej miejsce w dworku. Czy Kusy da się omotać Grażynie?

"Ranczo" 10 sezon odcinek 121 (odc. 4) - niedziela, 25.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Grażyna wróci do Polski i zjawi się w Wilkowyjach w 121 odcinku 10 sezonu "Rancza". Kobieta ma zwyczaj pojawiać się rzadko, ale tym razem zamierza zostać na dłużej. Szczególnie kiedy dowie się, że Lucy wyjechała wraz z Dorotką (Weronika/ Wiktoria Kunka) do Stanów. Natychmiast stwierdzi, że ktoś przecież musi zająć się "sierotami".

Zobacz: Ranczo 10 sezon. Ola ma siostrę bliźniaczkę? Lidia Sadowa ma swoją dublerkę w Ranczu

Kinga wyczuje, że matka coś kombinuje. Skoro nawet ze względu na własną córkę nie została na wsi, tylko zostawiła ją pod opieką swojej siostry, zmarłej żony Kusego, coś musi być na rzeczy. Grażyna nigdy nie była bezinteresowna.

Szczególnie martwiące będzie zainteresowanie jakim obdarzy "słomianego wdowca". Kusy, który ledwo co został podniesiony na duchu po ciężkich przeżyciach spowodowanych tęsknotą za żoną i córeczką będzie potrzebował dużo ciepła.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Solejukowa nauczycielką filozofii w gimnazjum

Mówią - przez żołądek do serca - szwagierka zastąpi kilkudniowe pierogi świeżą kuchnią. Zacznie się do niego zbliżać. Nie wiadomo, jaki cel będzie się krył za jej działaniami i czy Kinga zdoła coś zrobić z zapędliwą rodzicielką. Czy Kusy ulegnie Grażynie? Czy szwagierka zdoła go uwieść, czy miłość mężczyzny do Lucy będzie silniejsza? Wszystko okaże się w kolejnych odcinkach 10 sezonu "Rancza".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: