SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Pożar w Wilkowyjach! Prezes Kozioł wyciąga pastuszka z płomieni

Ranczo 10 sezon. Pożar w Wilkowyjach! Prezes Kozioł wyciąga pastuszka z płomieni

14.09.2016, godz. 14:00
Ranczo 10 sezon odc. 120. Czerepach (Artur Barciś), prezes Kozioł (Cezary Żak)
Ranczo 10 sezon odc. 120. Czerepach (Artur Barciś), prezes Kozioł (Cezary Żak) foto: ATM Grupa

Jak zrobić z prezesa Pawła Kozioła (Cezary Żak) z serialu "Ranczo" najpoważniejszego kandydata na prezydenta Polski? Oczywiście uczynić z niego bohatera, który podbije serca wyborców. W 120 odcinku 10 sezonu "Rancza" Czerepach (Artur Barciś) i Ola (Lidia Sadowa) wprowadzają w życie szatański plan, którego celem jest podniesienie notowań Kozioła w zbliżającej się kampanii wyborczej. Wzniecają pożar stodoły na łące w Wilkowyjach i rozkazują prezesowi rzucić się w płomienie, by ratować pastuszka.

"Ranczo" 10 sezon odcinek 120 (odc. 3) - niedziela, 18.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Były wójt Wilkowyj z "Rancza" ma ambicję, by zostać prezydentem Polski. Jego Polska Partia Uczciwości rośnie w siłę i zyskuje coraz większe poparcie, ale to nie wystarcza. Prezes Paweł Kozioł musi przecież mieć przewagę nad innymi kandydatami w kampanii wyborczej. Czerepach i Ola wpadają więc na pomysł, by zrobić z niego bohatera, który jednym heroicznym czynem zapewni sobie uznanie w oczach narodu.

Patrz: Ranczo. Cezary Żak i Paweł Królikowski nie chcą wracać do Rancza

W 120 odcinku "Rancza" wprowadzają prezesa w szczegóły swojego pomysłu, bo przecież to właśnie on ma być głównym aktorem. Ich plan zakłada wybuch wielkiego pożaru w Wilkowyjach, pastuszka uwięzionego w ogniu i Kozioła bohatersko ratującego wiejskiego chłopca. W tym celu opłacają Jaśka Solejuka (Daniel Zawiska), który ma odgrywać drugą rolę w ich politycznym spektaklu.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Wielkie zmiany w Wilkowyjach. Kusy będzie miał romans?

Stodoła na łące stoi w płomieniach, ktoś krzyczy ze środka, prezes Kozioł rzuca się na ratunek i ratuje pastuszka. Tak w skrócie można opisać sceny rozgrywające się w Wilkowyjach, które Ola niby przypadkiem nagrywa telefonem komórkowym, a potem rozsyła do wszystkich mediów.

Jeszcze tego samego dnia telewizja podaje jak bohater Paweł Kozioł, z narażeniem życia, uratował chłopca z ognia. Plan Czerepacha i Oli udaje się w stu procentach, lecz nagle pojawia się nieoczekiwana przeszkoda, która może obrócić wszystko w perzynę.

Chodzi o Solejukową (Katarzyna Żak), która odkrywa przekręt członków Polskiej Partii Uczciwości. Wściekła wpada do biura PPU i atakuje Kozioła oraz Czerepacha za to, że narazili jej syna na niebezpieczeństwo. Sztab wyborczy musi działać szybko i zdecydowanie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: