SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Kusy ukrywa się w lesie przed Moniką, Kingą i Klaudią

Ranczo 10 sezon. Kusy ukrywa się w lesie przed Moniką, Kingą i Klaudią

11.09.2016, godz. 16:17
Ranczo 10 sezon odc. 119. Kusy (Paweł Królikowski), babka (Grażyna Zielińska)
Ranczo 10 sezon odc. 119. Kusy (Paweł Królikowski), babka (Grażyna Zielińska) foto: ATM Grupa

Depresja Kusego (Paweł Królikowski) z serialu "Ranczo" pogłębia się coraz bardziej! Porzucony przez Lucy (Ilona Ostrowska) nie może dłużej wytrzymać w dworku gdzie rządy przejmują Monika (Emilia Komarnicka) i Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz). W 119 odcinku 10 sezonu "Rancza" Kusy znajduje sobie kryjówkę w lesie. Nie zamierza wracać do domu, który bez Lucy i ich córeczki Dorotki (Weronika i Wiktoria Kunka) jest pusty...

"Ranczo" 10 sezon odcinek 119 (odc. 2) - niedziela, 11.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Wyjazd Lucy do Ameryki wpędził Kusego w depresję. Nie dość, że zupełnie nie radzi sobie z samotnością, to jeszcze odrzuca pomoc bliskich. Najpierw całymi dniami leżał na kanapie, nie golił się i przestał malować. Kiedy Kinga próbowała doprowadzić go do porządku, Kusy zaczął się buntować. Żeby mieć spokój i uciec przed swoją agentką Moniką schował się nawet w domu Hadziuka (Bogdan Kalus).

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Kusy zdradzi Lucy ze swoją szwagierką? Grażyna zajmie miejsce Lucy w dworku!

Ostatecznie jednak wyprowadził się do lasu, gdzie w 119 odcinku "Rancza" buduje sobie szałas, w którym zamierza zamieszkać. Znajduje go tak babka zielarka (Grażyna Zielińska) i zabiera do swojej chatki. Kusy ma nadzieję, że u niej znajdzie choć odrobinę spokoju, żeby mógł dalej cierpieć w samotności.

Zobacz: Ranczo 10 sezon. Za kulisami ostatniej serii. Jaki będzie koniec Rancza? - WIDEO

Tymczasem Monika i Kinga przeczesują las w poszukiwaniu Kusego. Przecież nie mogą dopuścić do tego, by tak zdolny malarz zaprzepaścił swój talent i szansę na zrobienie wielkiej kariery. Do akcji ratowania Kusego włącza się nawet zapalona pani psycholog Klaudia (Marta Chodorowska).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: