SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Lucy wyjechała do USA i nie wróci do Wilkowyj! Kusy w depresji - ZWIASTUN 118 odcinka

Ranczo 10 sezon. Lucy wyjechała do USA i nie wróci do Wilkowyj! Kusy w depresji - ZWIASTUN 118 odcinka

04.09.2016, godz. 12:30
Ranczo 10 sezon odc. 118. Kusy (Paweł Królikowski)
Ranczo 10 sezon odc. 118. Kusy (Paweł Królikowski) foto:

"Ranczo" bez Lucy (Ilona Ostrowska)! Niestety w nowym 10 sezonie "Rancza", którego premiera już w niedzielę, 4.09.2016, w TVP1 wyjazd Lucy do USA stanie się faktem. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami główna bohaterka wyjechała z Wilkowyj do Ameryki gdzie znalazła nową pracę. A co będzie z Kusym (Paweł Królikowski)? W 118 odcinku "Rancza" osamotniony Kusy, który stracił żonę i córkę Dorotkę (Weronika i Wiktoria Kunka), pogrąży się w depresji...

"Ranczo" 10 sezon odcinek 118 (odc.1) - niedziela, 4.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1

llona Ostrowska odeszła z "Rancza" i nie pojawi się w 10 sezonie? Nic z tych rzeczy. Ze względu na ciążę aktorki, która podczas kręcenia zdjęć do nowej serii jesienią 2015 roku miała już widoczny brzuszek, rola Lucy została ograniczona. Scenarzyści wysłali Lucy do Ameryki, ale to nie oznacza, że Ilona Ostrowska pożegnała się z tą rolą.

Patrz: Ranczo 10 sezon. Cezary Żak pobity przez żonę Katarzynę - WIDEO

Decyzję o wyjeździe była wójt Wilkowyj podjęła już w ostatnim odcinku 9 serii jeszcze przed wyborami gdy nie wiedziała, że na tym stanowisku zastąpi ją Krystyna Więcławska (Dorota Chotecka). Lucy nie wystartowała w wyborach, bo miała dosyć polityki.

Jednocześnie zrozumiała, że w Wilkowyjach nie ma już dla niej miejsca, że musi się stąd wyrwać. Zdecydowała się na wyjazd razem z córką Dorotką do USA. Nawet nie prosiła Kusego, by pojechał razem z nią, bo wiedziała, że mąż stoi przed szansą zrobienia kariery w Polsce. Jako malarz wreszcie został doceniony.

W 118 odcinku "Rancza", czyli pierwszym nowego 10 sezonu, który jest zarazem ostatnią serią, widzowie dowiedzą się, że Lucy wyjechała. Dworek w Wilkowyjach opustoszeje, a Kusy poczuje się samotny jak jeszcze nigdy w życiu.

Bez ukochanej żony i córeczki wpadnie w depresję, z której nie będą w stanie wyciągnąć go ani Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz) ani agentka Monika (Emilia Komarnicka). Na domiar złego przerazi się na wieść o planowanym przyjeździe Moniki. Postanawi wyjść na spacer, który zamieni się w dłuższą wyprawę...

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Za kulisami ostatniej serii. Jaki będzie koniec Rancza? - WIDEO

Wyjazd Lucy zagrozi jej małżeństwu z Kusym. Co prawda małżonkowie będą się kontaktować przez internet, długie godziny rozmawiać przez Skype'a, ale to przecież nie to samo. Dopiero pod koniec 10 sezonu "Rancza" Lucy wróci do Wilkowyj na święta Bożego Narodzenia. Zjawi się w Wigilię.

Ilona Ostrowska w nowych odcinkach "Rancza" będzie się pojawiać tylko gościnnie. Jednak nie mogło jej zabraknąć w finałowej serii, która jest pożegnaniem z Wilkowyjami i historią wszystkich mieszkańców wsi.

- To było dla mnie dosyć zaskakujące, że Lucy wyjeżdża i tak drastycznie zrywa ze swoim życiem w Wilkowyjach. Powodem była chęć zdobycia jakieś pracy, odbicia się od rzeczywistości, która ją tutaj spotykała. I trzeba było się z tym pogodzić - powiedziała aktorka z "Rancza" w wywiadzie na planie 10 sezonu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 118 odcinka "Rancza" >>>


Zobacz WIDEO z planu 10 sezonu "Rancza" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: