SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Nowe odcinki dopiero jesienią 2016! Nowy serial Bodo zastąpi Ranczo

Ranczo 10 sezon. Nowe odcinki dopiero jesienią 2016! Nowy serial Bodo zastąpi Ranczo

05.01.2016, godz. 13:16
Bodo. Antoni Królikowski, Tomasz Schuchardt/ Ranczo. Cezary Żak, Ilona Ostrowska
Bodo. Antoni Królikowski, Tomasz Schuchardt/ Ranczo. Cezary Żak, Ilona Ostrowska foto: AKPA/ ATM Grupa

To straszna wiadomość dla fanów serialu "Ranczo". Telewizja Polska zdecydowała, że wiosną 2016 widzowie nie zobaczą nowego 10 sezonu "Rancza". Zamiast tego w TVP1 pojawi się nowy serial "Bodo", który opowiada historię życia znakomitego aktora dwudziestolecia międzywojennego Eugeniusza Bodo. Kiedy zatem "Ranczo" wróci na antenę? Premierowe odcinki będą emitowane dopiero od września 2016 roku.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVP1

"Bodo" zastąpi "Ranczo" w wiosennej ramówce TVP1. Wbrew wcześnejszym zapowiedziom Telewizji Polskiej i twórców "Rancza", nowa 10 seria nie zostanie wyemitowana w telewizji od marca 2016, lecz dopiero jesienią.

Patrz: Ranczo. Cezary Żak dzięki roli wójta i księdza zarobił 4 miliony

Skąd ta zmiana? Dlaczego fani "Rancza" tak długo muszą czekać na kolejną część perypetii mieszkańców Wilkiwyj? Szefowie TVP chcą dać szansę nowemu serialowi "Bodo", którego produkcja jest realizowana z wielkim rozmachem. Ale czy "Bodo" odniesie taki sam sukces jak "Ranczo"?

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Lucy wyjeżdża do USA, ale Ilona Ostrowska nie odchodzi z Rancza

Ostatni 9 sezon "Rancza", który Jedynka pokazała wiosną 2015 roku oglądało średnio ponad 6 mln widzów. Co prawda "Bodo" ma spore szanse, by stać się hitem, ale to widzowie ocenią czy plejada znakomitych aktotów w obsadzie, scenariusz napisany przez życie Eugeniusza Bodo oraz wspaniałe kostiumy podbiją serca Polaków.

Niestety fanom "Rancza" nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na nowe odcinki do jesieni 2016 roku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: