SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Kusy zdradzi Lucy ze swoją szwagierką? Grażyna zajmie miejsce Lucy w dworku!

Ranczo 10 sezon. Kusy zdradzi Lucy ze swoją szwagierką? Grażyna zajmie miejsce Lucy w dworku!

28.08.2016, godz. 13:45
Ranczo 10 sezon odc. 121. Kusy (Paweł Królikowski), Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz), Grażyna (Dorota Segda)
Ranczo 10 sezon odc. 121. Kusy (Paweł Królikowski), Kinga (Agnieszka Pawełkiewicz), Grażyna (Dorota Segda) foto: ATM Grupa

Wyjazd Lucy (Ilona Ostrowska) z serialu "Ranczo" do Ameryki pociągnie za sobą zdradę Kusego (Paweł Królikowski)? W nowym 10 sezonie "Rancza" samotny Kusy wpadnie w depresję i ucieknię z dworku do lasu, by uwolnić się od Kingi (Agnieszka Pawełkiewicz) i Moniki (Emilia Komarnicka), które będą chciały postawić go na nogi. Wkrótce potem przed kompletnym załamaniem uratuje go szwagierka. W 120 odcinku "Rancza" do Wilkowyj przyjdzie Grażyna (Dorota Segda), matka Kingi, która będzie chciała zdobyć Kusego i zająć miejsce Lucy.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od niedzieli, 4.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Początek 10 sezonu "Rancza" to przesunięcie akcji o kilka dni, dlatego też w 118 odcinku "Rancza", premierowym nowej serii, sceny rozgrywają się już po wyjeździe Lucy i Dorotki (Weronika/ Wiktoria Kunka) do USA. Dla Kusego to bardzo trudne chwili, bo zupełnie nie radzi sobie z samotnością.

Patrz: Ranczo 10 sezon. Trzęsienie ziemi w Wilkowyjach. Co się wydarzy w nowych odcinkach Rancza?

Dworek bez żony i córki jest tak pusty, że Kusy pogrąża się w depresji. Całymi dniami leży na kanapie, nie goli się i nawet nie maluje. Kinga próbuje doprowadzić go do porządku, ale Kusy nie chce jej pomoc. Żeby mieć spokój i uciec przed swoją agentką Moniką planuje schować się w domu Hadziuka (Bogdan Kalus).

Ostatecznie jednak wyprowadza się do lasu, gdzie buduje sobie szałas, w którym zamierza zamieszkać. Znajduje go tak babka zielarka (Grażyna Zielińska) i zabiera do swojej chatki.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Cezary Żak pobity przez żonę Katarzynę - WIDEO

Wkrótce potem zdecyduje się na powrót do dworku. Czy wystarczą mu do szczęścia częste, ale jednak wirtualne kontakty z ukochaną żoną i jedzone dzień w dzień pierogi? W 121 odcinku "Rancza" znajdzie się ktoś, kto wpadnie na chwilę do dworku z gościnną wizytą i oceniwszy sytuację, postanowi zagościć w nim na dłużej.

To Grażyna, siostra zmarłej żony Kusego, a zarazem matka Kingi. Opieka nad biednym, opuszczonym Kusym będzie dla niej dobrym pretekstem, aby zbliżyć się do niego także prywatnie… Co w tej sytuacji zrobi Kusy? Czy zdradzi Lucy ze swoją szwagierką?

Wyjazd Lucy nie oznacza, że Ilona Ostrowska żegna się z serialem. Jej rola będzie po prostu ograniczona w 10 sezonie "Rancza".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: