SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Krystyna Więcławska nowym wójtem Wilkowyj zaprowadza porządek w urzędzie gminy - ZWIASTUN 118 odcinka

Ranczo 10 sezon. Krystyna Więcławska nowym wójtem Wilkowyj zaprowadza porządek w urzędzie gminy - ZWIASTUN 118 odcinka

03.09.2016, godz. 20:01
Ranczo 10 sezon odc. 118. Krystyna Więcławska (Dorota Chotecka), Lodzia (Magdalena Kuta), Fabian Duda (Piotr Ligienza)
Ranczo 10 sezon odc. 118. Krystyna Więcławska (Dorota Chotecka), Lodzia (Magdalena Kuta), Fabian Duda (Piotr Ligienza) foto: ranczo.tvp.pl

Nowy wójt w Wilkowyjach w serialu "Ranczo"! Po wyjeździe Lucy (Ilona Ostrowska) do USA w roli wójta najsłynniejszej wsi w Polsce debiutuje Krystyna Więcławska (Dorota Chotecka), która w wyborach pokonała Fabiana Dudę (Piotr Ligienza). W 118 odcinku 10 sezonu "Rancza" zaprowadza nowe porządki w urzędzie gminy. Początkowo jednak nie wie jak sobie poradzić ze schedą po Lucy. Zobaczcie zwiastun premierowego odcinka "Rancza".

"Ranczo" 10 sezon odcinek 118 - niedziela, 4.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1

Pierwsze dni Więcławskiej z "Rancza" na stanowisku wójta Wilkowyj nie należą do najłatwiejszych. Właścicielka miejscowego sklepu wygrała wybory, ale dopiero w 118 odcinku "Rancza" zaczyna czuć, że nie nadaje się do tej pracy. Nie zna przecież przepisów, ustaw, nie wie jak sobie radzić z urzędowymi sprawami. Od czego ma jednak swoich pracowników.

Zobacz: Ranczo 10 sezon online odcinek 118 na vod tvp.pl w internecie za darmo od 22.08.2016

Lodzia (Magdalena Kuta) i Fabian Duda (Piotr Ligienza) wprowadzają Więcławską w kulisy pracy wójta. Szczególnie pomocna jest Lodzia, która nowej pani wójt daje szereg dobrych rad. - Gmina potrzebuje silnego przywódcy, wodza, żeby ludzie czuli, że ktoś sprawuje nad nimi pieczę, że się za nich martwi i za nich myśli. Silny charakter trzeba pokazać i że się władzę trzyma w garści! A przepisami to my z panem Fabiankiem się zajmiemy - wyjaśnia główna księgowa urzędu gminy w Wilkowyjach.

Więcławska bierze sobie do serca jej słowa. - Lodzia rację ma! Albo ktoś w sklepie rządzi albo wszystkich przeprasza, że żyje, to znaczy w gminie. I już po chwili zarządza obchód urzędu. Wypija kieliszeczek koniaku na odwagę i zaprowadza nowe porządki.

Nowy wójt Wilkowyj od razu rozstawia po kątach urzędników, którzy zapomnieli, że są w pracy i urządzają sobie w urzędzie towarzyskie nasiadówki. Kilku osobom grozi nawet zwolnieniem. Jej krzyki wzbudzają strach w pracownikach i jednocześnie podziw w mieszkańcach wsi.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Prezes Kozioł donosił do UB? Mroczna przeszłość byłego wójta

A co o nowej roli Więcławskiej sądzi grająca ją Dorota Chotecka? - Dzięki temu, że scenarzysta poznał mój charakter, który włożyłam w Więcławską zaproponował mi awans na wójta. I oczywiście rządzę z krwi i kości - wyjaśnia aktorka.

Z kolei Piotr Ligienza zapowiada, że w 10 sezonie "Rancza" Więcławska dopiero pokaże swoje prawdziwe oblicze. - Praca z tą kobietą-diablicą jest totalną masakrą! - ujawnia serialowy Duda.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 118 odcinka "Rancza" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: