SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Katarzyna i Cezary Żakowie przeżywają koniec Rancza, bo stracili pracę

Ranczo 10 sezon. Katarzyna i Cezary Żakowie przeżywają koniec Rancza, bo stracili pracę

11.02.2016, godz. 22:01
Katarzyna Żak, Cezary Żak
Katarzyna Żak, Cezary Żak foto:

"Ranczo" przez 10 lat zapewniało stałe źródło dochodu Cezaremu Żakowi i jego żonie Katarzynie. Aktorskie małżeństwo zyskało olbrzymią popularność dzięki swoim rolom w "Ranczu". Nic więc dziwnego, że zakończenie zdjęć do ostatniego 10 sezonu "Rancza" było dla nich ogromnym przeżyciem. Krążą nawet plotki, że Katarzyna i Cezary Żakowie teraz martwią się nie tylko o finanse, ale także o przyszłość swojego związku. Czy pojawią się kolejne propozycje ról w serialach, dzięki którym utrzymają swoją pozycję w branży?

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVP1

Koniec "Rancza" to trudny moment w karierze aktorskiego małżeństwa. Co prawda Katarzyna i Cezary Żakowie rzadko mieli wspólne sceny w "Ranczu", ale często jeździli razem na plan.

Tygodnik "Na żywo", który powołuje się na znajomych pary, podaje nawet, że ten serial scalał ich małżeństwo. I choć aktorzy podczas zdjęć do "Rancza" spędzali na planie raptem kilkadziesiąt dni w roku, to sporo zarobili na swoich rolach. Mówi się, że Cezary Żak po dziesięciu latach wójta i księdza w "Ranczu" wzbogacił się o 4 mln złotych.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Ilona Ostrowska w ciąży. Lucy też będzie mamą?

Ile jest prawdy w tych doniesieniach? To wiedzą tylko gwiazdy "Rancza". Ale jedno jest pewne - dla nich obojga koniec "Rancza" oznacza nie tylko utratę dochodowej pracy, lecz także okazji, by zdobyć jeszcze większą popularność.

Każdy odcinek "Rancza" przyciąga przed telewizory blisko 7 milionów Polaków, a sympatia widzów przekłada się przecież na nowe propozycje zawodowe dla aktorów. Co będzie z Żakami po zakończeniu "Rancza"?

Patrz: Ranczo. Cezary Żak dzięki roli wójta i księdza zarobił 4 miliony

Oboje świetnie się czują na deskach teatru. Grają w kilku spektaklach  - Katarzyna Żak w Teatrze Komedia i Capitolu, a Cezary Żak  w Och-Teatrze i Capitolu. Poza tym aktorka ostatnio nagrała płytę zatytułowaną "Bardzo przyjemnie jest żyć" i skupia się też na jej promocji.

- Odkąd okazało się, że "Ranczo" zniknie z anteny, oboje bardzo to przeżywają. I martwią się o finanse. Kasia i Cezary cenili stabilność finansową. Mają na utrzymaniu duży dom w Sulejówku, studiującą medycynę córkę Zuzannę. Dobrze wiedzą, że mimo zgromadzonych oszczędności konto zacznie topnieć, jeśli nie znajdą satysfakcjonującej finansowo alternatywy - podaje "Na żywo".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: