SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Ilona Ostrowska: Cieszę się, że Ranczo się kończy

Ranczo 10 sezon. Ilona Ostrowska: Cieszę się, że Ranczo się kończy

22.03.2016, godz. 11:10
Ranczo 10 sezon. Paweł Królikowski, Dorota Chotecka, Ilona Ostrowska, Agnieszka Pawełkiewicz, Mateusz Rusin, Wojciech Adamczyk, Katarzyna Żak, Anna Iberszer, Marta Lipińska
Ranczo 10 sezon. Paweł Królikowski, Dorota Chotecka, Ilona Ostrowska, Agnieszka Pawełkiewicz, Mateusz Rusin, Wojciech Adamczyk, Katarzyna Żak, Anna Iberszer, Marta Lipińska foto: AKPA

Aktorzy grający w serialu "Ranczo" są załamani faktem, że 10 sezon będzie ostatnim. Ale nie Ilona Ostrowska. Aktorka, która od 10 lat wciela się w postać Lucy Wilska cieszy się, że ten etap ma już za sobą. Gwiazda która obecnie jest w ciąży, przyznaje, że parokrotnie myślała o tym by odejść z serialu.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVP1

"Ranczo" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Mimo to pod koniec tego roku na dobre zniknie z anteny TVP1. Jesienią 2016 w Jedynce widzowie zobaczą ostatni 10 sezon "Rancza". Wielu aktorów w nim grających nie jest zachwycona tym faktem. Jest jednak aktorka, która ma zupełnie inne odczucia.

Patrz: Ranczo 10 sezon. Wigilia w dworku Lucy. Pierwsze Boże Narodzenie w Wilkowyjach

- Cieszę się, bo dziesięć lat to długi. Bardzo długo. Zmieniłam się w tym czasie jako aktorka i człowiek, potrzebuję nowych wyzwań.Oczywiście robiłam równolegle też inne rzeczy - powiedziała w wywiadzie dla "Pani" Ilona Ostrowska.

Aktorka przyznaje, że już od dłuższego czasu zastanawiała się nad odejściem z serialu. Jednak coś ją powstrzymywało.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Ilona Ostrowska w ciąży. Lucy też będzie mamą?

- Bywały momenty, że chciałam już odejść z "Rancza", ale jednocześnie miałam poczucie, że mi nie wolno. Bo kiedy masz taki poklask - i nie mówię tego przez zarozumiałość - że co tydzień ogląda cię osiem milionów ludzi, to masz wobec nich pewien obowiązek. I wobec ekipy, która jest niczym rodzina, też. Nie można  sobie ot, tak zrezygnować z roli i powiedzieć: "Do widzenia, znudziło mi się". Dlatego gdy zapadła decyzja o zakończeniu produkcji, poczułam ulgę. To tak jak z bezą - nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić - dodała.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: