SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Cezary Żak pobity przez żonę Katarzynę - WIDEO

Ranczo 10 sezon. Cezary Żak pobity przez żonę Katarzynę - WIDEO

17.08.2016, godz. 11:06
Ranczo 10 sezon. Solejukowa (Katarzyna Żak), Solejuk (Sylwester Maciejewski), Ola (Lidia Sadowa)
Ranczo 10 sezon. Solejukowa (Katarzyna Żak), Solejuk (Sylwester Maciejewski), Ola (Lidia Sadowa) foto: YouTube

"Ranczo" wraca na antenę TVP1 po ponad rocznej przerwie! Nowe odcinki 10 sezonu "Rancza" pojawią się w Jedynce już od niedzieli, 4 września 2016. Widzowie muszą się przygotować na sporą dawkę humoru w najlepszym wydaniu. Dowód? W jednej ze scen 10 serii "Rancza" Solejukowa (Katarzyna Żak) pobije byłego wójta Pawła Kozioła (Cezary Żak), który będzie chciał zostać prezydentem Polski. Aktorzy grając bójkę mieli dużo śmiechu, bo Katarzyna Żak musiała przecież zaatakować własnego męża. Mamy wideo z planu 10 sezonu "Rancza", który ma być ostatnim.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od niedzieli, 4.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1

W nowym 10 sezonie "Rancza" gra się będzie toczyć o najwyższą stawkę - były wójt Wilkowyj i Czerepach (Artur Barciś) rozpoczną walkę o najwyższy urząd w państwie. Polska Partia Uczciwości wystawi prezesa Pawła Kozioła jako swojego kandydata w wyborach prezydenckich.


Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Lucy wyjeżdża do USA, ale Ilona Ostrowska nie odchodzi z Rancza

A ponieważ sondaże jasno będą wskazywać, że PPU ma szansę wygrać także wybory parlamenetarne, to politycy z Wilkowyj zaczną się szykować do przejęcia pełnej władzy w kraju. Jak zwykle były wójt i Czerepach będą grali nieczysto i posuną się do wielu manipulacji w kampanii wyborczej, ale przecież z tego słyną. Nie obędzie się też bez ofiar! Jedną z nich będzie właśnie wójt, który stanie się celem napaści Solejukowej.


- Solejukowa przywali mi torebką jak się dowie, że Czerepach z wójtem wykorzystali jej syna w scenie palenia szopy. Kasia mi powiedziała, że ona nie może czerpać z własnych doświadczeń, więc musi sięgnąć do aktorstwa. Jaki będzie finał nie powiem, ale bardzo ciekawy i zaskakujący dla widzów, tak myślę... - przyznał Cezary Żak na planie "Rancza".

Małżeństwo Żaków, które rzadko ma okazję grać wspólne sceny w "Ranczu" podchodzi do nich bardzo profesjonalnie. Pani Katarzyna nie ma oporów, by pobić ukochanego, jeśli tego wymaga od niej scenariusz serialu.

- W scenie nie traktuję męża jako męża, to jest mój partner, więc nie mam w ogóle z tym problemów - wyznała Solejukowa z "Rancza".

Patrz: Ranczo. To jeszcze nie koniec Rancza! Nowy 10 sezon nie będzie ostatni?

Nowe odcinki "Rancza", które będą zarazem pożegnaniem z serialem, bo 10 sezon ma być już ostatnim, wiele razy zaskoczą widzów. Głównie ze względu na to jak autentycznie pokażą kulisy robienia polityki w Polsce. - Mamy świetny materiał do grania - te wszystkie kruczki polityczne, te zagrania PR-owskie polityków są tutaj niezwykle wiarygodne i prawdziwe - ujawnił Cezary Żak.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Zobacz WIDEO zza kulis "Rancza" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: