SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ranczo 10 sezon. Artur Barciś żegna się z Czerepachem i Ranczem

Ranczo 10 sezon. Artur Barciś żegna się z Czerepachem i Ranczem

01.12.2015, godz. 12:00
	Ranczo 9 sezon odc. 117. Czerepach (Artur Barciś), senator Kozioł (Cezary Żak)
Ranczo 9 sezon odc. 117. Czerepach (Artur Barciś), senator Kozioł (Cezary Żak) foto: ATM Grupa, Ranczo TVP Facebook

Dla aktorów serialu "Ranczo" nowy 10 sezon, do którego zdjęcia wciąż trwają, jest pożegnaniem z Wilkowyjami. Zapadła bowiem decyzja, że nie będzie już "Rancza". Opowieść o perypetiach mieszkańców Wilkowyj kończy się na 10 serii. Czego można się spodziewać po ostatnim sezonie "Rancza"? Artur Barciś nie chciał zdradzić co wydarzy się w nowym "Ranczu", ale przyznał, że żałuje, że nie będzie już Czerepachem.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki od marca 2016 w TVP1

"Ranczo" i Wilkowyje zna dzisiaj każdy Polak. I widzom trudno przyjąć do wiadomości fakt, że serial skończy się na 10 sezonie, którego emisja jest przewidziana w TVP1 na wiosnę 2016! Niestety to już przesądzone, że kręcona właśnia 10 seria "Rancza" będzie już ostatnią.

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Pożegnanie z Lucy. Kusy znajdzie sobie inną

Co wydarzy się w nowym "Ranczu"? Twórcy serialu nie chcą zbyt wiele ujawniać, by nie odbierać widzom radości oglądania nowych odcinków. Reżyser Wojciech Adamczyk skutecznie buduje napięcie wokół 10 sezonu "Rancza".
- Tak wielu zaskakujących wątków w serialu chyba jeszcze nie było. Niektórych mieszkańców Wilkowyj czekają rewolucyjne, radykalne wręcz zmiany - zdradza.

Depresja Kusego (Paweł Królikowski) po wyjeździe Lucy (Ilona Ostrowska) do Amerki, zaskakująca przemiana Solejukowej (Katarzyna Żak), bratobójcza wojna senator Kozioła (Cezary Żak) z biskupem oraz walka Czerepacha o fotel wicepremiera w nowym rządzie.

Były wójt Wilkowyj, który jako lider Polskiej Partii Uczciwości marzy o tym, by zostać prezydentem Polski będzie musiał najpierw stoczyć zaciekły bój ze swoim bratem. Wiadomość o kandydowaniu na najwyższy urząd w państwie wywoła szok u biskupa Kozioła. Zniesmaczony duchowny pojawi się w studiu Telewizji Wilkowyje, by nagrać oświadczenie w związku z decyzją senatora. Zaapeluje o jak najszybsze złożenia rezygnacji!

Patrz: Ranczo. Grażyna Zielińska bez pracy! Babka zielarka pożegnała Ranczo

Artur Barciś, który jako Czerepach w 10 sezonie "Rancza" jest wyjątkowo żądny władzy, żałuje, że to już ostatni sezon "Rancza". Doskonale rozumie jednak decyzję TVP o zakończeniu serialu właśnie w takim momencie.

- Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Chociaż żal oczywiście, bo związaliśmy się z serialem. Szkoda mi zostawiać postać Czerepacha. Nie chcemy zejść przy niskiej oglądalności kiedy ludzie mają już nas dosyć - powiedział aktor z "Rancza".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz WYWIAD z Arturem Barcisiem >>>

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: