SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki. Anita Sokołowska pokazała 3-letniego syna Antosia

Przyjaciółki. Anita Sokołowska pokazała 3-letniego syna Antosia

29.07.2016, godz. 10:40
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska foto: Facebook/ Instagram/ AKPA

Anita Sokołowska, uwielbina przez widzów Zuza z serialu "Przyjaciółki", od kilku dni wypoczywa na rodzinnych wakacjach we Włoszech. Aktorka wrzuca mnóstwo zdjęć z urlopu w Toskanii na swoje profile na Facebooka i Instagramie. Zwykle pozuje sama, ale tym razem zrobiła wyjątek i na jednym ze zdjęć pokazała swojego syna, 3-letniego Antosia. To pierwszy raz kiedy Anita Sokołowska tak otwarcie chwali się swoim dzieckiem.

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w telewizji Polsat

Anita Sokołowska wybrała się na wakacje z partnerem Bartoszem  Frąckowiakiem i synkiem Antkiem do słonecznej Italii. Gwiazda seriali "Przyjaciółki" i "Na dobre i na złe" umieszcza w internecie na Facebooku i Instagramie mnóstwo zdjęć z rodzinnego odpoczynku.

Patrz: Przyjaciółki. Anita Sokołowska planuje drugą ciążę

Na większości ujęć widać jednak samą aktorkę, która zwiedza urocze zakątki Toskanii lub wyleguje się na leżaczku przy basenie. Jedno zdjęcie jest jednak szczegółne, bo Anita Sokołowska pokazała na nim swojego synka, który pod koniec sierpnia będzie świętował trzecie urodziny. Okazuje się, że to śliczny blondynek, z koloru włosów zupełnie niepodobny do rodziców, którzy są brunetami.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Anita Sokołowska o dalszych losach Zuzy: Będzie z Jankiem, ale nie zapomni o Jerzym

Wakacje Anity Sokołowskiej są nie tylko okazją do odpoczynku od planu seriali "Na dobre i na złe" i "Przyjaciółki", ale także wyjątkowym czasem spędzonym z rodziną. Być może dla aktorki i partnera to już ostatni urlop spędzany tylko z Antosiem. Jeśli wierzyć plotkom Anita Sokołowska i Bartosz Frąckowiak starają się o drugie dziecko.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: