SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki. Anita Sokołowska planuje drugą ciążę

Przyjaciółki. Anita Sokołowska planuje drugą ciążę

25.07.2016, godz. 17:30
Przyjaciółki 8 sezon. Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki 8 sezon. Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha) foto: Polsat

Anita Sokołowska (40 l.), gwiazda serialu "Przyjaciółki", chce drugi raz zostać mamą! Jeśli wierzyć plotkom aktorka i jej partner, reżyser Bartosz Frąckowiak, który są już rodzicami 3-letniego Antosia, starają się o kolejne dziecko. Póki co serialowa Zuza z "Przyjaciółek" odpoczywa na rodzinnych wakacjach we Włoszech.

Kiedy trzy lata temu Anita Sokołowska zaszła w ciążę, także jej koleżanki z planu "Przyjaciółek" oczekiwały narodzin dzieci. Małgorzata Socha spodziewała się córki Zosi, a Joanna Liszowska Stelli. Czy tym razem będzie podobnie?

Od kilku tygodni mówi się o tym, że jeszcze w tym roku Małgorzata Socha drugi raz zostanie mamą. Co prawda aktorka nie potwierdza plotek o ciąży, ale podczas zdjęć do 8 sezonu "Przyjaciółek" wygląda nieco inaczej...Być może w jej ślady pójdzie także Anita Sokołowska, która nie ukrywa, że bardzo chciałaby mieć kolejne dziecko.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Bajkowe wakacje Anity Sokołowskiej. Cudowne zdjęcia z Włoch

Według doniesień magazynu "Dobry Tydzień", który powołuje się na znajomą serialowej Zuzy z "Przyjaciółek", gwiazda i jej ukochany coraz poważniej myślą o powiększeniu rodziny. - Oboje z Bartkiem starają się o dziecko od kilku miesięcy. Anita ma nadzieję, że i ona doświadczy cudu macierzyństwa drugi raz - podaje plotakarski tygodnik.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Anita Sokołowska o dalszych losach Zuzy: Będzie z Jankiem, ale nie zapomni o Jerzym

Póki co Anita Sokołowska odpoczywa ze swoim partnerem i 3-letnim synkiem Antosiem na urlopie we Włoszech. Przez całe lato kręci bowiem nowe odcinki "Przyjaciółek" i "Na dobre i na złe". Kto wie, może wspólny wyjazd do słonecznej Italii okaże się brzemienny w skutkach i aktorka drugi raz zajdzie w ciążę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: