SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz wróci do pracy trzy miesiące po porodzie

Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz wróci do pracy trzy miesiące po porodzie

22.04.2016, godz. 09:52
Przyjaciółki 5 sezon odc. 57. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Łukasz (Mikołaj Krawczyk)
Przyjaciółki 5 sezon odc. 57. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Łukasz (Mikołaj Krawczyk) foto: Polsat

Agnieszka Sienkiewicz, gwiazda serialu "Przyjaciółki", na początku kwietnia urodziła pierwsze dziecko, córkę Zosię, ale jeśli wierzyć plotkom jej urlop macierzyński nie potrwa długo. Producenci "Przyjaciółek" czekają na Agnieszkę Sienkiewicz i nie wyobrażają sobie bez niej 8 sezonu serialu. Podobno serialowa Dorota wróci na plan "Przyjaciółek" już w lipcu, czyli zaledwie trzy miesiące po porodzie.

Jeszcze nie zapadła oficjalna decyzja, czy będzie 8 sezon "Przyjaciółek", ale według doniesień "Faktu" twórcy serialu już szykują się do pracy na planie nowej serii. W obsadzie "Przyjaciółek" nie może zabraknąć Agnieszki Sienkiewicz, która gra Dorotę.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Koniec zdjęć do Przyjaciółek. Będzie 8 seria!

Aktorka, która 6 kwietnia 2016 roku urodziła córkę Zosię, na razie odsunęła swoją karierę na dalszy plan. Teraz młoda mama skupia się tylko i wyłącznie na opiece nad dzieckiem. Ale kiedy ruszą zdjęcia do 8 sezonu "Przyjaciółek" Agnieszka Sienkiewicz będzie musiała skrócić swój urlop macierzyński. Nikt bowiem ekipy "Przyjaciółek" nie wyobraża sobie 8 sezonu serialu bez Doroty.

Wygląda więc na to, że Agnieszka Sienkiewicz wróci do pracy w "Przyjaciółkach" już po trzech miesiącach od porodu. – Na przełomie czerwca i lipca zaczynamy zdjęcia do kolejnej serii "Przyjaciółek". Wątek Agnieszki jest ważny, jej bohaterka akurat jest w ciąży. Serial sporo by bez niej stracił – podaje "Fakt" cytująca słowa osoby z produkcji serialu.

Zobacz: Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz szczęśliwą mamą. Pierwsze zdjęcie po porodzie

Od czasu porodu Agnieszka Sienkiewicz jeszcze ani raz nie wypowiedziała się kiedy zakończy swój urlop macierzyński. Nie ma się jednak co dziwić, bo aktorka z "Przyjaciółek" nigdy nie potwierdziła też, że jest w ciąży. Nie mówiła też, że zamierza zrezygnować z serialu. W 7 sezonie "Przyjaciółek" grała przecież z widocznym brzuszkiem, a ciążę Doroty wprowadzono do scenariusza specjalnie dla niej.

Podobno po porodzie Agnieszka Sienkiewcz przeprowadziła się do Łodzi gdzie jej partner i ojciec jej córki Zosi,  Mikołaj Gauer, prowadzi sieć aptek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: