SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz urodziła dziewczynkę! Jakie imię wybrała dla córki?

Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz urodziła dziewczynkę! Jakie imię wybrała dla córki?

11.04.2016, godz. 07:50
Agnieszka Sienkiewicz
Agnieszka Sienkiewicz foto:

Agnieszka Sienkiewicz urodziła! Gwiazda serialu "Przyjaciółki" po raz pierwszy została mamą! Agent aktorki potwierdził, że serialowa Dorota z "Przyjaciółek" dokładnie 6 kwietnia urodziła córkę. Dziewczynka otrzymała imię Zosia! Ojciec córki Agnieszki Sienkiewicz jest jej partner, Mikołaj Gauer. Podobno obie panie czują się znakomicie. Przed Agnieszką Sienkiewicz najważniejsza życiowa rola.

Agnieszka Sienkiewicz urodziła!

Radosna nowina ze świata show-biznesu. Agnieszka Sienkiewicz urodziła córeczkę! Maleńka Zosia przyszła na świat kilka dni temu. Aktorka debiutuje w roli matki, ale podobno czuje się rewelacyjnie.

– Kilka dni temu Agnieszka szczęśliwie została mamą. Zarówno ona, jak i dziecko czują się dobrze – powiedział w rozmowie z Faktem24 menedżer aktorki, Filip Mecner.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Inga zostawi Roberta dla Włocha Francesco?

A co serialem "Przyjaciółki" i ciężarną Dorotą, którą gra Agnieszka Sienkiewicz? Zdjęcia do 7 sezonu "Przyjaciółek" właśnie dobiegły końca, więc aktorka nie musi martwić się pracą. Na razie producenci "Przyjaciółek" nie zdradzają czy w finale 7 serii widzowie zobaczą poród Doroty. Nie wiadomo też czy bohaterka grana przez Agnieszkę Sienkiewicz będzie miała córkę czy syna. Wszystko niebawem się wyjaśni.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: