SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz urodzi córkę! Kiedy poród?

Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz urodzi córkę! Kiedy poród?

06.04.2016, godz. 08:50
Zziajani. Basia (Agnieszka Sienkiewicz)
Agnieszka Sienkiewicz jako ciężarna Basia w serialu Zziajani foto: AKPA

Agnieszka Sienkiewicz urodzi córkę! Aktorka z serialu "Przyjaciółki" jest w zaawansowanej ciąży i już szykuje się do porodu. Przyszła mama nie gra już w 7 sezonie "Przyjaciółek" gdzie wciela się w postać ciężarnej Doroty. Ponieważ poród Agnieszki Sienkiewicz planowany jest na kwiecień, to gwiazda teraz dużo odpoczywa i spaceruje z partnerem Mikołajem Gauerem, który jest ojcem jej dziecka.

Kiedy poród Agnieszki Sienkiewicz, aktorki z serialu "Przyjaciółki"?

Agnieszka Sienkiewicz nie zalicza się do gwiazd, które chętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym. Jeszcze w żadnym z wywiadów nie potwierdziła, że jest w ciąży i spodziewa się pierwszego dziecka. W ostatniej szczerej rozmowie z magazynem "Grazia" w lipcu 2015 roku przyznała tylko, że jest szczęśliwie zakochana i gotowa na to, by zostać matką.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Anita Sokołowska żegna się z Przyjaciółkami. To koniec zdjęć do serialu

Poród Agnieszki Sienkiewicz już lada dzień. Tak przynajemniej donosi "Fakt", który opublikował zdjęcia ciężarnej aktorki z "Przyjaciółek" spacerującej po placu zabaw z psem i ukochanym Mikołajem Gauerem, biznesmenem z Łodzi, właścicielem sieci aptek. Agnieszka Sienkiewicz jeszcze w kwietniu urodzi córkę. Jeśli wierzyć plotkom gwiazda spodziewa się dziewczynki.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Inga zostawi Roberta dla Włocha Francesco?

A co serialem "Przyjaciółki" i ciężarną Dorotą, którą gra Agnieszka Sienkiewicz? Zdjęcia do 7 sezonu "Przyjaciółek" zbliżają się do końca. Ciężarna aktorka już nie pojawia się na planie. Wątek Doroty został zakończony. Na razie producenci "Przyjaciółek" nie zdradzają czy w finale 7 serii widzowie zobaczą poród Doroty. Nie wiadomo też czy bohaterka grana przez Agnieszkę Sienkiewicz będzie miała córkę czy syna.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: