SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz szczęśliwą mamą. Pierwsze zdjęcie po porodzie

Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz szczęśliwą mamą. Pierwsze zdjęcie po porodzie

13.04.2016, godz. 10:33
Agnieszka Sienkiewicz
Agnieszka Sienkiewicz foto:

Agnieszka Sienkiewicz urodziła córkę Zosię w środę, 6 kwietnia 2016, ale dopiero teraz na swoim profilu na Instagramie podzieliła się swoją radością z internautami. Pierwsze zdjęcie Agnieszki Sienkiewicz po porodzie to dowód na to, że aktorka z serialu "Przyjaciółki" szaleje ze szczęścia, że została mamą.

Agnieszka Sienkiewicz ani razu nie potwierdziła w żadnym z wywiadów, że jest w ciąży i spodziewa się dziecka swojego partnera Mikołaja Gauera, właściciela sieci aptek z Łodzi. Choć na planie "Przyjaciółek" pracowała prawie do końca ciąży, bo jej serialowa bohaterka Dorota też lada moment zostanie mamą, to aktorka nie chwaliła się swoim ciążowym brzuszkiem.

Patrz: Przyjaciółki 7 sezon. Julka weźmie ślub z weterynarzem Czarkiem

Unikała oficjalnych wyjść, a jeśli już pojawiała się na gdzieś publicznie to wybierała takie ubrania, by ciąża nie rzucała się w oczy. Tylko na zdjęciach zrobionych przez paparazzi można było zobaczyć jak wygląda Agnieszka Sienkiewicz w ciąży.

Termin i szczegóły porodu gwiazdy "Przyjaciółek" też pozostały jej słodką tajemnicą. Już po wyjściu Agnieszki Sienkiewicz ze szpitala jej menadżer potwierdził, że 6 kwietnia 2016 aktorka urodziła córkę, której dała na imię Zosia. Tydzień po porodzie Agnieszka Sienkiewicz na Instagramie dzieli się swoją radością z macierzyństwa. Na pierwszym zdjęciu po urodzeniu córki pokazała tylko kwiaty, które dostała gdy wróciła z dzieckiem do domu.

Zobacz: Przyjaciółki 7 sezon. Anita Sokołowska żegna się z Przyjaciółkami. To koniec zdjęć do serialu

"W domu wiosna, w sercu maj. Dziękuje za wszystkie życzenia i ciepłe słowa" - napisała Agnieszka Sienkiewicz Na Instagramie. To jej specjalne podziękowanie dla  dla wszystkich, którzy życzyli jej i Zosi wszystkiego dobrego.

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: