SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz pięć miesięcy po porodzie na jesiennej ramówce Polsatu - ZDJĘCIA

Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz pięć miesięcy po porodzie na jesiennej ramówce Polsatu - ZDJĘCIA

26.08.2016, godz. 08:54
Jesienna ramówka Polsatu 2016. Agnieszka Sienkiewicz
Jesienna ramówka Polsatu 2016. Agnieszka Sienkiewicz foto: AKPA

Agnieszka Sienkiewicz (32 l.), czyli Dorota z serialu "Przyjaciółki", na początku kwietnia urodziła swoją córkę Zosię, a już zachwyca idealną figurą. Prezentacja jesiennej ramówki Polsatu 2016 to była pierwsza impreza, na której Agnieszka Sienkiewicz pojawiła się oficjalnie pięć miesięcy po porodzie! Gwiazda "Przyjaciółek" wyglądała zjawiskowo w seksownej czerwonej sukience z z rozcięciami, która podkreślała jej figurę i w złotych szpilkach.

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od czwartku, 1.09.2016, o godz. 21.05 w telewizji Polsat

Agnieszka Sienkiewicz była jedną z trzech aktorek z "Przyjaciółek", które błyszczały na czerwonym dywanie na konferencji prasowej Polsatu i prezentacji nowej ramówki na jesień 2016. Oprócz niej na imprezie pojawiły się Anita Sokołowska i Joanna Liszowska. Zabrakło tylko Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej.

Patrz: Jesienna ramówka Polsatu 2016. Aktorzy z seriali na prezentacji nowej ramówki Polsatu. Kto wyglądał najlepiej?

Świeżo upieczona mama niespełna 5-miesięcznej Zosi zachwyciła wszystkich swoim wyglądem. Agnieszka Sienkiewicz szybko wróciła do dawnej figury sprzed ciąży dlatego mogła sobie pozwolić na dopasowaną sukienkę z uwodzicielskimi rozcięciami, która delikatnie podkreśliła jej idealne kształty. Do tej kreacji serialowa Dorota z "Przyjaciółek" dobrała złote dodatki - szpilki, kopertową torebką i masywną bransoletkę.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Agnieszka Sienkiewicz nie zabierze córki Zosi na plan Przyjaciółek

Aktorka postawiła na naturlanie rozpuszczone włosu i ledwo widoczny makijaż. Pozując fotoreporterom cały czas się uśmiechała. Widać, że rola mamy bardzo jej służy. Także w 8 sezonie "Przyjaciółek" grana przez nią Dorota będzie miała okazję sprawdzić się jako mama. Piąta przyjaciółka urodziła córeczkę Mirandę i w związku z tym będzie pouczać wszystkie koleżanki, które już urodziły, jak powinno się opiekować dzieckiem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: