SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz miesiąc po porodzie! Jak wygląda aktorka?

Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz miesiąc po porodzie! Jak wygląda aktorka?

04.05.2016, godz. 11:23
Agnieszka Sienkiewicz
Agnieszka Sienkiewicz foto:

Agnieszka Sienkiewicz, aktorka z serialu "Przyjaciółki" po raz pierwszy pokazała się po porodzie! Zaledwie miesiąc temu Agnieszka Sienkiewicz urodziła córkę Zosię, a już wygląda jakby w ogóle nie była w ciąży. Na profilu gwiazdy "Przyjaciółek" na Instagramie pojawiło się jej pierwsze zdjęcie po urodzeniu dziecka, na którym widać, że młoda mama błyskawicznie odzyskała figurę sprzed ciąży.

Agnieszka Sienkiewicz urodziła córkę Zosię w środę, 6 kwietnia 2016! Jednak dopiero teraz na swoim profilu na Instagramie pokazała swoje zdjęcie już jako młodej mamy. Serialowa Dorota z "Przyjaciółek" promienieje ze szczęścia i zachwyca urodą. W ogóle nie widać po niej zmęczenia. Mało tego - figura Agnieszki Sienkieiwcz jest tak perfekcyjna jak przed ciążą.

Gwiazda "Przyjaciółek" razem z córką Zosią korzysta z promieni słońca. - Taką pogodę i taką majówkę to ja lubię. Miłego wypoczynku! - napisała Agnieszka Sienkiewicz pod zdjęciem na Instagramie.

Przeczytaj: Przyjaciółki 7 sezon. Wstrząsający koniec Przyjaciółek. Anka śmiertelnie chora na raka piersi?

Zaledwie miesiąc po narodzinach córki Agnieszka Sienkiewicz prezentuje się świetnie! Fani aktorki od razu zwrócili uwagę, że macierzyństwo bardzo jej służy. Świeżo upieczona mama wygląda na spełnioną kobietą, której nic więcej nie potrzeba do szczęścia.

Jak długo potrwa urlop macierzyński Agnieszki Sienkiewicz? Kiedy aktorka wróci na plan "Przyjaciółek" i na deski teatru? Tego na razie nie wiadomo. Ostatnio gwiazda zdemetowała krążące plotki, że na planie 8 sezonu "Przyjaciółek" pojawi się już podczas wakacji. Wciąż bowiem jeszcze nie wiadomo czy nowa seria "Przyjaciółek" w ogóle powstanie.

Patrz: Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz wróci do pracy trzy miesiące po porodzie

- Dobrze wiedzieć. Tylko czemu jako ostatnia sie dowiaduje, że już w czerwcu wracam do pracy. Pozdrawiam życzliwych, ale na szczęście napisali, że nie muszę się odchudzać. Uff, idę zjeść ciastko - napisała Agnieszka Sienkiewicz na Instagramie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Tak wygląda Agnieszka Sienkiewicz miesiąc po porodzie >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: