SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz dementuje plotki o ślubie

Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz dementuje plotki o ślubie

24.09.2015, godz. 16:00
Przyjaciółki 6 sezon. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Łukasz (Mikołaj Krawczyk)
Przyjaciółki 6 sezon. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Łukasz (Mikołaj Krawczyk) foto:

Agnieszka Sienkiewicz nie planuje ślubu? Niedawno media obiegła plotka o zaręczynach aktorki z serialu "Przyjaciółki" i jej nowego chłopaka Mikołaja Gauera, właściciela sieci aptek z Łodzi. Dorota z ''Przyjaciółek'' dementuje te doniesienia. Ślub będzie, ale z Łukaszem (Mikołaj Krawczyk) tylko na planie serialu ''Przyjaciółki''. Życie prywatne Agnieszki Sienkiewicz nadal jest dla nas tajemnicą...

Fani Agnieszki Sienkiewicz, która jakiś czas temu odeszła z serialu ''M jak miłość'', tęsknią za jej rolą w serialu o Mostowiakach. Kasia zmarła w czasie porodu, a Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) został samotnym ojcem małego Szymka (Staś Szczypiński). Ale aktorkę można też oglądać w roli Doroty w ''Przyjaciółkach'' i w kolorowej prasie, która spekuluje na temat prywatnego życia Agnieszki Sienkiewicz.

Zobacz: Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz ma nowego chłopaka. Aktorka pierwszy raz mówi o ciąży i dziecku

Niedawno magazyn "Na żywo" prawie wysłał serialową Dorotę z ''Przyjaciółek'' przed ołtarz! W gazecie pojawiła się informacja, że Agnieszka Sienkiewicz właśnie planuje ślub. Informację opatrzono zdjęciem, które jakiś czas temu wylądowało na profilu aktorki. Teraz aktorka dementuje doniesienia.

- Kochani! Małe sprostowanie, nigdy nie umieszczałam osobistych - rodzinnych zdjęć na portalach społecznościowych i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Serdecznie pozdrawiam mojego instruktora Mahoo ze @skydive.pl i przepraszam, że został okrzyknięty "moim narzeczonym" - napisała Agnieszka Sienkiewicz na Instagramie.

Przeczytaj: Przyjaciółki 6 sezon. Dorota i Łukasz wezmą ślub

Aktorka widocznie nie planuje ślubu, a nawet jeśli, to prędko się o tym nie dowiemy. - Nie będą wypowiadać się na tematy dotyczące życia prywatnego, plotek o ślubie. Kwestię ciąży też pozostawię bez komentarza - ucięła krótko w rozmowie z tygodnikiem "Twoja Imperium".

Wiadomo jednak, że jej serialowa bohaterka z ''Przyjaciółek'' wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Dorota i Łukasz wezmą ślub w 6 sezonie "Przyjaciółek".

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail


Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: