SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz bierze ślub z ukochanym Mikołajem?

Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz bierze ślub z ukochanym Mikołajem?

05.07.2016, godz. 10:11
Agnieszka Sienkiewicz
Agnieszka Sienkiewicz foto: polsat/akpa

Agnieszka Sienkiewicz, znana jako Dorota z serialu "Przyjaciółki", wychodzi za mąż za swojego ukochanego Mikołaja Gauera, z którym ma 3-miesięczną córkę Zosię? Aktorka bardzo chroni swoje życie prywatne i nie chce komentować plotek na temat ślubu, ale ostatnio na jej palcu pojawił się pierścionek. By uciąc wszelkie spekulacje powiedziała jednak, że na pewno z dumą będzie nosić obrączkę ślubną.

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w telewizji Polsat

Ślub Agnieszki Sienkiewicz i Mikołaja Gauera, właściciela sieci aptek z Łodzi, to pilnie skrywana tajemnica gwiazdy "Przyjaciółek"!  W pierwszym wywiadzie po narodzinach Zosi dla magazynu "Party" aktorka zastrzegła, że nie będzie ujawniać szczegółów swojego życia prywatnego, ani opowiadać o tym jaka jest jej córeczka. Ograniczyła się tylko do tego, by powiedzieć jak zmieniło się jej życie od chwili gdy została mamą oraz kiedy wróci na plan "Przyjaciółek".

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Agnieszka Sienkiewicz nie zabierze córki Zosi na plan Przyjaciółek

Nie ukrywała jednak zbytnio pierścionka, który lśnił na jej palcu. Oczywiście podczas tej rozmowy od razu pojawiła się sugestia, że to pierścionek zaręczonowy. Agnieszka Sienkiewicz sprytnie jednak uchyliła się od odpowiedzi na pytanie czy wkrótce weźmie ślub z ojcem swojej córeczki. 

- To są właśnie takie sprawy, które chcę zostawić dla siebie. Jak już będę po ślubie, wtedy będą z dumą nosiła obrączkę. Ale dziennikarzy na wesele na pewno nie zaproszę - powiedziała z uśmiechem gwiazda "Przyjaciółek", która wiele razy podkreślała, że nie zamierza obnosić się z mediach z prywatną sferą swojego życia.

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Dorota urodzi córkę i będzie szaloną mamuśką

Wydaje się jednak, że Agnieszka Sienkiewicz i Mikołaj Gauer, którzy od prawie dwóch lat są razem, a od trzech miesięcy stanowią rodzinę i żyją sobie spokojnie w Łodzi planują wkrótce się pobrać. Narodziny Zosi jeszcze bardziej scementowały ich miłość. Zakochanym serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia we wspólnym życiu!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: