SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Zuza, Anka i Patrycja będą odwiedzać Ingę w USA

Przyjaciółki 9 sezon. Zuza, Anka i Patrycja będą odwiedzać Ingę w USA

10.01.2017, godz. 17:00
Przyjaciółki odcinek 98, Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki odcinek 98, Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska) foto:

Małgorzata Socha nie zniknie z serialu "Przyjaciółki"9! Aktorka spodziewa się drugiego dziecka i właśnie z tego powodu plotkowano o jej odejściu z pracy. Nic bardziej mylnego. Musicie przecież pamiętać, że serialowa Inga też jest w ciąży! Aktorka pojawi się więc w premierowych odcinkach 9 sezonu "Przyjaciółek" z tym, że jej bohaterka będzie przebywać w USA. Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Patrycja (Joanna Liszowska) będą ją odwiedzać.

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 99 (odc. 1) - w marcu 2017 w telewizji Polsat

Inga wyjechała do USA, żeby odzyskać swoją córkę. Hania (Pola Figurska) omotana przez ojca i jego partnerkę zamarzyła o życiu w wielkim mieście za granicą. Gruszyńska nie godzi się jednak na to, by dziewczynka została tam na stałe.

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon. Co się wydarzy w następnym sezonie Przyjaciółek?

Ciężarna Inga pojechała do Stanów żeby odzyskać córeczkę, ale walka z byłym mężem nie będzie taka prosta. Kobieta będzie musiała zostać jakiś czas za granicą. Nie oznacza to jednak, że Małgorzata Socha zniknie z ekranu.

-Część akcji w nowej serii będzie toczyć się w Stanach, gdzie obecnie przebywa Inga, a przyjaciółki będą ją odwiedzać - powiedziała osoba z produkcji w "Świecie seriali".

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon. Zuza, Patrycja i Anka na planie bez Ingi!

Na miejscu zabraknie niestety Roberta (Krzysztof Wieszczek). Mężczyzna nie popisał się i zadziałał ukochanej na nerwy. Możliwe, że Gruszyńska odwoła zaręczyny i postanowi zostać singielką z dwójką dzieci.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: