SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Premierowe odcinki przyciągają tłumy przed telewizory

Przyjaciółki 9 sezon. Premierowe odcinki przyciągają tłumy przed telewizory

21.03.2017, godz. 18:00
Przyjaciółki, odcinek 99, Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki, odcinek 99, Inga (Małgorzata Socha) foto:

To już 9 sezon "Przyjaciółek", a serial wciąż przyciąga przed telewizory tłumy. Najnowsze badania dowodzą, że blisko 2 miliony widzów co tydzień w czwartki oglądają Polsat! Nic dziwnego, w końcu w premierowych odcinkach "Przyjaciółek" sporo się dzieje, a producenci dbają o to, by fani serialu nie nudzili się nawet przez chwilę.

"Przyjaciółki" 9 sezon w czwartki o godzinie 21.10 w Polsacie

Oglądacie "Przyjaciółki"? Należycie do szerokiego grona odbiorców! Portal wirtualnemedia.pl opublikował najnowsze wyniki badań, które dowodzą, że 9 sezon "Przyjaciółek" z odcinka na odcinek cieszy się rosnącą popularnością.

99 odcinek "Przyjaciółek" oglądało 1,7 mln osób, kolejny 1,76; a ten emitowany w zeszły czwartek, zgromadził przed telewizorami aż 1,85 mln widzów!

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon. Nowy facet w życiu Zuzy - WIDEO

Zupełnie nas to nie dziwi. Producenci dbają przecież o to, by nie było nudno. W 9 sezonie "Przyjaciółek" Patrycja (Joanna Liszowska) została wdową, Anka (Magdalena Stużyńska) zaczęła pracę w kancelarii byłego/przyszłego męża, Inga (Małgorzata Socha) w napięciu czeka na poród, a Zuza (Anita Sokołowska) boryka się z samotnością. A to dopiero 3 odcinki najnowszego sezonu! Przed nami jeszcze wiele emocji związanych z "Przyjaciółkami"9.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: