SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Prace na planie serialu dobiegły końca

Przyjaciółki 9 sezon. Prace na planie serialu dobiegły końca

13.04.2017, godz. 20:38
Przyjaciółki 9 sezon, Anka (Magdalena Stużyńska), Julka (Nicole Bogdanowicz), Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski), Czarek (Kamil Kula)
Przyjaciółki 9 sezon, Anka (Magdalena Stużyńska), Julka (Nicole Bogdanowicz), Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski), Czarek (Kamil Kula) foto:

"Przyjaciółki" skończyły pracę na planie! Emitowany właśnie w Polsacie 9 sezon serialu przyprawia o dreszcze, łzy wzruszenia i śmiech, ale aktorzy mają już wolne. Kiedy zobaczymy ostatni odcinek "Przyjaciółek" i czy będzie 10 sezon kultowej produkcji?

"Przyjaciółki" 9 sezon nowe odcinki w każdy czwartek, o godz. 21.10 w Polsacie

Prace na planie "Przyjaciółek"9 właśnie dobiegły końca. Aktorzy mają za sobą ostatni dzień zdjęciowy, który należał do ciężkich. Zuza (Anita Sokołowska) pochwaliła się ostatnim zdjęciem z ekranową Anką (Magdalena Stużyńska).

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 105: Inga urodziła córkę! Wiemy, jakie imię wybrała

Kiedy ostatni odcinek "Przyjaciółek" w Polsacie? 

Za tydzień do emisji trafi 8 odcinek 9 serii "Przyjaciółek". Sezon kończy się na 12 odcinku, a ostatni będziemy mogli zobaczyć w telewizji w czwartek 18.05.2016. A czy będzie kolejna seria? To jeszcze tajemnica producentów, którzy z pewnością potrzymają widzów trochę w niepewności :)

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: