SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Powstanie kolejny sezon Przyjaciółek!

Przyjaciółki 9 sezon. Powstanie kolejny sezon Przyjaciółek!

17.11.2016, godz. 19:59
Przyjaciółki 3 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 3 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska) foto:

Świetna wiadomość dla fanów "Przyjaciółek"! Powstanie 9 sezon Waszego ulubionego serialu emitowanego w Polsacie. Dagmar (Marcin Korcz) zdradził na swoim profilu na Facebooku, że choć prace na planie bieżącego sezonu dobiegają właśnie końca, to nie znaczy, że "Przyjaciółki" znikną z ekranów. Kiedy zobaczymy 9 sezon "Przyjaciółek"? Sprawdź!

"Przyjaciółki" 9 sezon już wiosną 2017!

Lubicie serial "Przyjaciółki" i śledzicie przygody Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska), Ingi (Małgorzata Socha) i Patrycji (Joanna Liszowska)? Hitowa produkcja Polsatu od 2012 roku przyciąga przed telewizory miliony widzów! Nic więc dziwnego, że dyrektorzy stacji poważnie rozważają rozpoczęcie prac nad kolejnym sezonem.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Anka zwolni się z pracy, żeby ratować rodzinę

Marcin Korcz, czyli serialowy Dagmar umieścił właśnie zdjęcie z ostatniego dnia pracy na planie zdjęciowym 8 sezonu "Przyjaciółek", ale zapytany przez fankę produkcji o kolejne odcinki stwierdził, że prawdopodobnie powstanie 9 sezon!

To świetna wiadomość! "Przyjaciółki" emitowane od 2012 roku zyskały wiernych widzów, którzy utożsamiają się z głównymi bohaterkami. Jeśli informacje o kolejnej serii się potwierdzą, 9 sezon "Przyjaciółek" zobaczymy w marcu 2017 wraz z rozpoczęciem wiosennej ramówki Polsatu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: