SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Pierwsze zdjęcia z planu nowych odcinków

Przyjaciółki 9 sezon. Pierwsze zdjęcia z planu nowych odcinków

30.12.2016, godz. 17:00
Przyjaciółki 9 sezon, Anka (Magdalena Stużyńska), Julka (Nicole Bogdanowicz), Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski), Czarek (Kamil Kula)
Przyjaciółki 9 sezon, Anka (Magdalena Stużyńska), Julka (Nicole Bogdanowicz), Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski), Czarek (Kamil Kula) foto:

Praca na planie 9 sezonu "Przyjaciółek" wre. Aktorzy i aktorki mimo świątecznej przerwy dzielnie pracują przed kamerą, a zakulisowymi zdjęciami z 9 serii "Przyjaciółek" chwalą się w mediach społecznościowych. Co wydarzy się w życiu Anki (Magdalena Stużyńska), Zuzy (Anita Sokołowska), Ingi (Małgorzata Socha) i Patrycji (Joanna Liszowska)? Sprawdźcie!

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 99 (odc. 1) - w marcu 2017 w telewizji Polsat

Choć losy bohaterów "Przyjaciółek" jeszcze jakiś czas pozostaną tajemnicą, to już teraz na podstawie zdjęć z planu możemy domyślać się, co wydarzy się w premierowych odcinkach wiosną 2017. Na zdjęciach brakuje jedynie serialowej Ingi, która prawdopodobnie przez jakiś czas zostanie za granicą. Fotkami nie chwali się także ekranowa Patrycja, ale wiadomo już, że jej małżeństwo z Michałem (Marcin Rogacewicz) dostanie drugą szansę! Wszystkie zdjęcia zza kulis znajdziecie w naszej galerii!

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon. Zuza, Patrycja i Anka na planie bez Ingi!

Co wydarzy się w 9 sezonie "Przyjaciółek"?

Anka przyjęła oświadczyny Pawła i pochwaliła się Indze, że najpewniej ponownie spotka się z byłym mężem przed ołtarzem. W premierowych odcinkach "Przyjaciółek" 9 możemy się więc spodziewać hucznego wesela na cześć Strzeleckich!

Ciężarna Inga pojechała do USA bez Roberta. Mężczyzna na ostatnią chwilę zaplanował sobie wizytę w banku i nie wyrobił się na samolot. Może być tak, że poirytowana Gruszewska rzuci nieogarniętego partnera lub na zawsze zostanie za granicą, bo Hania nie będzie chciała wracać do Warszawy.

Patrycja i Michał dali sobie drugą szansę. Bardzo możliwe, że to właśnie Kochan w 9 sezonie "Przyjaciółek" będzie najbardziej ustabilizowaną życiowo bohaterką.

A co z Zuzą? W nowych odcinkach "Przyjaciółek"9 Markiewicz będzie musiała zacząć od nowa radząc sobie z bezrobociem i bezpłodnością. Zuza będzie musiała znaleźć sobie nowe zajęcie i partnera, który zaakceptuje ją w stu procentach i być może zgodzi się nawet na adopcję!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: