SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Paweł Strzelecki zniknie z życia Anki?

Przyjaciółki 9 sezon. Paweł Strzelecki zniknie z życia Anki?

26.01.2017, godz. 18:00
Przyjaciółki odcinek 98, Anka (Magdalena Sturzyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki odcinek 98, Anka (Magdalena Sturzyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto:

Bartek Kasprzykowski, który w "Przyjaciółkach" wciela się w rolę Pawła, został niedawno tatą! Tamara Arciuch, która prywatnie jest życiową partnerką aktora, urodziła córeczkę! Ekranowy Strzelecki robi teraz wszystko, żeby spędzić jak najwięcej czasu z nowo narodzoną Nadią. Ojcostwo jest dla niego najważniejsze, a sam aktor zapewnia, że nie zamierza przegapić najważniejszych, pierwszych chwil życia córki. Czy to znaczy, że Paweł zostawi Ankę (Magdalena Stużyńska) i poświęci się rodzinie?

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 99 (odc. 1) - w marcu 2017 w telewizji Polsat

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski pod koniec listopada zostali szczęśliwymi rodzicami małej Nadii. Aktorka na jakiś czas znika z "M jak miłość", bo jej bohaterka wyjechała z Adamem (Jacek Kopczyński) do Nicei. A co ze świeżo upieczonym tatą? Wiadomo już, że Anka i Paweł w 9 sezonie "Przyjaciółek" dadzą sobie kolejną szansę i zaczną planować drugi ślub. Nie wiadomo jednak, czy ceremonia dojdzie do skutku... Dlaczego? Aktor poświęca się ojcostwu!

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon. Anna Prus dołączyła do obsady. Kogo zagra?

-Bycie tatą odczuwam jako bardzo naturalną rzecz. To dla mnie naturalne i osobiste, że dbam o to, by Tamara mogła dłużej pospać i wstaję rano do córki. To świadome ojcostwo. Nadia była wyczekana, marzyłem o tym, żeby mieć córkę- powiedział niedawno Bartek Kasprzykowski w magazynie "Party".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: