SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon online odcinek 99 na ipla.tv w internecie za darmo

Przyjaciółki 9 sezon online odcinek 99 na ipla.tv w internecie za darmo

02.03.2017, godz. 17:28
Przyjaciółki, odcinek 99, Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki, odcinek 99, Zuza (Anita Sokołowska) foto:

''Przyjaciółki'' 9 sezon odcinek 1 w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 99 można obejrzeć na ipla.tv. Przyjaciółki 9 sezon odcinek 99 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 2.03.2017 o godz. 21.10. Przed premierą w telewizji Polsat 99 odcinek "Przyjaciółek" nie jest dostępny online - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 8 sezon odcinek 99 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 9 odcinek 99 (odc. 1) - co się wydarzy?

Inga (Małgorzata Socha) dowiaduje się od lekarzy, że musi rodzić w Nowym Jorku - lot do Polski w zaawansowanej ciąży zagrażałby życiu jej i dziecka. Podczas rozmowy z Ingą na skypie Zuza (Anita Sokołowska) dowiaduje się, że do Nowego Jorku przyjechał Jerzy (Mariusz Bonaszewski). Jest tam ze swoją nową partnerką, Agatą (Anna Prus). Robert (Krzysztof Wieszczek) po wypadku swojej siostry, Wioli, zajmuje się jej synami - Kubą i Ignacym.

Łukasz (Mikołaj Krawczyk) jest przerażony drogimi zakupami Doroty (Agnieszka Sienkiewicz). Zuza po utracie pracy wolny czas zapełnia sportem i rozrywką. Wybiera się samotnie do kina, gdzie spotyka Jaśka (Marek Bukowski) z atrakcyjną blondynką - Beatą (Karolina Nowakowska). Anka (Magdalena Stużyńska) organizuje kolację z okazji rocznicy ślubu Julki (Nicoel Bogdanowicz) i Czarka (Kamil Kula). Ku rozczarowaniu Pawła (Bartek Kasprzyłowski) postanawia wrócić do pracy... Od momentu, gdy Michał (Marcin Rogacewicz) otworzył własny gabinet, nie ma czasu na życie prywatne, całe dnie spędza w pracy. Patrycji (Joanna Liszowska) brakuje bliskości z mężem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: