SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon online odcinek 99 na ipla.tv w internecie za darmo

Przyjaciółki 9 sezon online odcinek 99 na ipla.tv w internecie za darmo

24.11.2016, godz. 21:35
Przyjaciółki odcinek 98, Anka (Magdalena Sturzyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki odcinek 98, Anka (Magdalena Sturzyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto:

''Przyjaciółki'' 9 sezon pierwszy odcinek w internecie online za darmo będzie dostępny dopiero w marcu 2017. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 99 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie. Przyjaciółki 9 sezon odcinek 99 - premiera w telewizji Polsat dopiero wiosną. Przyjaciółki odc. 99 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 8 sezon odcinek 99 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 9 odcinek 99 (odc. 1) - co się wydarzy?

Co wydarzy się w 9 sezonie "Przyjaciółek"?

Anka przyjęła oświadczyny Pawła i pochwaliła się Indze, że najpewniej ponownie spotka się z byłym mężem przed ołtarzem. W premierowych odcinkach "Przyjaciółek" 9 możemy się więc spodziewać hucznego wesela na cześć Strzeleckich!

Ciężarna Inga pojechała do USA bez Roberta. Mężczyzna na ostatnią chwilę zaplanował sobie wizytę w banku i nie wyrobił się na samolot. Może być tak, że poirytowana Gruszewska rzuci nieogarniętego partnera lub na zawsze zostanie za granicą, bo Hania nie będzie chciała wracać do Warszawy.

Patrycja i Michał dali sobie drugą szansę. Bardzo możliwe, że to właśnie Kochan w 9 sezonie "Przyjaciółek" będzie najbardziej ustabilizowaną życiowo bohaterką.

A co z Zuzą? W nowych odcinkach "Przyjaciółek"9 Markiewicz będzie musiała zacząć od nowa radząc sobie z bezrobociem i bezpłodnością. Zuza będzie musiała znaleźć sobie nowe zajęcie i partnera, który zaakceptuje ją w stu procentach i być może zgodzi się nawet na adopcję!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: