SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon online odcinek 108 na ipla.tv w internecie za darmo od 27.04.2017

Przyjaciółki 9 sezon online odcinek 108 na ipla.tv w internecie za darmo od 27.04.2017

27.04.2017, godz. 19:59
Przyjaciółki odcinek 106, Marek (Radosław Pazura), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki odcinek 106, Marek (Radosław Pazura), Zuza (Anita Sokołowska) foto:

''Przyjaciółki'' 9 sezon odcinek 10 w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 108 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 27.04.2017. Przyjaciółki 9 sezon odcinek 108 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 4.05.2017 o godz. 21.10, ale przed premierą w telewizji Polsat 108 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 108 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 9 sezon odcinek 108 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 9 odcinek 108 (odc. 10) - co się wydarzy?

W domu Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) pojawia się Mirka (Monika Szalaty). Okazuje się, że Zośka (Malwina Dubowska) uciekła z hotelu. Zuza (Anita Sokołowska) wyznaje, że kocha Jerzego (Mariusz Bonaszewski). Teraz Inga (Małgorzata Socha)lepiej rozumie to, co wydarzyło się w Nowym Jorku i - współczuje przyjaciółce. Przygnębiona Markiewicz wybiera się do Stefy (Dorota Kolak), aby ta postawiła jej karty.

Inga spotyka się z Dorotą (Agnieszka Sienkiewicz). Ta, poznawszy tajemnicę Marcina, dopatruje się wszędzie dowodów zdrady. Postanawia śledzić Łukasza (Mikołaj Krawczyk). Dziewczyny idą na strzelnicę. Zuza ma nadzieję spotkać tam Marka (Radosław Pazura). Nie zawodzi się, ale czeka na nią również niespodzianka - na miejscu poznaje jego córkę, Adę. Anka po raz kolejny przyłapuje Mirkę na piciu. Wiktor (Paweł Deląg) odwozi Patrycję (Joanna Liszowska) do pracy. Ich czułe pożegnanie widzi Teresa (Grażyna Strachota). Opowiada Patrycji o jego romansach, o których słyszała od zmarłej żony mężczyzny.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: