SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon online odcinek 106 na ipla.tv w internecie za darmo od 13.04.2017

Przyjaciółki 9 sezon online odcinek 106 na ipla.tv w internecie za darmo od 13.04.2017

13.04.2017, godz. 19:59
Przyjaciółki odcinek 103, Dorota (Agnieszka Sienkiewicz)
Przyjaciółki odcinek 103, Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) foto:

''Przyjaciółki'' 9 sezon odcinek 8 w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 106 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 13.04.2017. Przyjaciółki 9 sezon odcinek 106 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 20.04.2017 o godz. 21.10, ale przed premierą w telewizji Polsat 106 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 106 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 9 sezon odcinek 106 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 9 odcinek 106(odc. 8) - co się wydarzy?

Ela (Elżbieta Jarosik) proponuje Patrycji (Joanna Liszowska), by zamieszkała z Mikołajem (Alan Żaboklicki) w ich domu. Patrycja umawia się z Wiktorem (Paweł Deląg) w greckiej restauracji. Wspólna kolacja zbliża ich do siebie. Anka (Magdalena Stużyńska) odwiedza Julkę (Nicole Bogdanowicz) i Czarka (Kamil Kula) w ich nowym, obskurnym mieszkaniu. Córka jest nadal zła na ojca, ale Czarek stara się panować nad sytuacją. Paweł (Bartek Kasprzykowski) zacieśnia swoje relacje z Zosią (Maliwna Dubowska) i próbuje nadrobić stracony czas. Ankę boli jego zachowanie.

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) zastanawia się nad ciągłymi rozmowami telefonicznymi Marcina z ukochaną. Wychodzi na jaw, że mężczyzna szuka mieszkania nie tylko dla siebie i żony, ale również dla kochanki. Zuza (Anita Sokołowska) odzyskuje swoje stare stanowisko w banku. Obie z Iwoną dochodzą do wniosku, że lepiej połączyć siły niż rywalizować ze sobą. Markiewicz poznaje Marka (Radosław Pazura)- szefa ochrony, który wydaje się być nią zainteresowany. Robert (Krzysztof Wieszczek) przyjeżdża do Ingi (Małgorzata Socha). Po raz pierwszy widzi swoją córkę Marysię. Po bohaterskiej akcji Andrzeja (Adam Adamonis), który brawurowo zawiózł Ingę do szpitala, zaczyna przekonywać się do niego.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: